Certifikace

Zvyšte svou odbornost v SW CATIA pomocí 3DS Certifikovaného programu. Program je určen pro studenty, zákazníky i soukromé osoby.
Image

Získejte uznání nebo nalezněte lepší práci

 
Dassault Systemes Certifikační program Vám přináší zvýšení profesních znalostí a znalostí z průmyslu. Přispěje také jako přidaná hodnota pro Váš životopis a odliší Vás na pracovním trhu. Certifikační školení CATIA zvýší Vaše znalosti a dovednosti v určitých industriálních odvětví a přispěje k příležitosti najít lépe placenou práci.
AKREDITACE

Současně se BEKO Engineering může pochlubit akreditací na rekvalifikační kurzy od MŠMT - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Akreditace programu - Čtení a kreslení technické dokumentace

Image
Image

VÝHODY CERTIFIKACE


0%
CERTIFIKÁT LZE OKAMŽITĚ STÁHNOUT

Naše certifikační centrum nabízí možnost expres tisku získaného certifikátu, máte tedy možnost školení stihnou například před pohovorem na který se chystáte.

0%
ÚČASTÍKŮ DOSÁHLO LEPŠÍCH PLATOVÝCH PODMÍNEK

Diký vyšší kvalifikaci máte možnost dosáhnout nejen vyššího platového ohodnocení, ale také větší šanci dosáhnout povýšení.

0%
MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÉ CERTIFIKÁTY

CATIA Mechanical Designer Specialist
CATIA Mechanical Surface Designer Specialist

0%
VÍCE NEŽ JINÁ   ŠKOLENÍ
 
Zkoušky se můžete zůčastnit kdykoliv, testování probíhá každý měsíc, a to v Brně i Praze.
A o cenu se strachovat nemusíte! Naše certifikační centrum poskytuje cenově dostupné služby, které mají však vysokou odbornou hodnotu.

0%
STUDENTŮ NAŠLO LEPŠÍ PRÁCI

Velmi často se stává, že pro studenty či absolventy SŠ/VŠ je náročné najít své uplatnění, protože jim chybí praxe. Diký absolvovaným kurzům získáte další přidanou hodnotu, která Vám může pomoci při zísání vysněného zaměstnání.

0%
VHODNÉ PRO KAŽDÉHO

Naše školení jsou pečlivě připravovány tak, aby byly vhodné úplně pro každého, kdo chce získat vyšší kvalifikaci. Přihlásit se mohou studenti, zaměstnanci, ale i soukromé osoby.
Poptejte nás o nabídku a více informací