Událost: Soutěž Czech Industry Challenge

Image
Image
BEKO Engineering se v roce 2020 přihlásilo poprvé do 2. ročníku celorepublikové výzvy Czech Industry Challenge, zastřešené Ministerstvem průmyslu a obchodu, a hned naše první účast zaznamenala velký úspěch. Do soutěže jsme přihlásili tři fotografie: Když tři je více než čtyři! - Ing. Radek Mička, Moderní Retro - Ing. Radek Mička a Mechanická pizza - Maroš Hanzel, a také naše firemní webové stánky.

 

VYHRÁLI JSME 1. MÍSTO ZA PRŮMYSLOVOU FOTOGRAFII A
3. MÍSTO ZA FIREMNÍ WEB
Image

Když tři je více než čtyři!

BEKO Engineering, spol. s r.o., foto Ing. Radek Mička

E-CITY je designová studie, která vznikla z nápadu zaměstnanců – techniků a inženýrů společnosti BEKO Engineering, kteří se už od začátku zaměřovali na to, aby mohli světu představit koncept malého, městského, tříkolového elektrického vozu. Počáteční myšlenka projektu vzešla z nadšení našich kolegů pro studie a stavby konstrukcí tandemových tříkolových velomobilů. Právě proto se rozhodli pro koncept nekonvenčního dvoumístného dopravního prostředku, který kombinuje prvky automobilu a motocyklu a spadá do kategorie vozidel L2e. 

Image

Moderní Retro

BEKO Engineering, spol. s r.o., foto Ing. Radek Mička

Společnost BEKO Engineering, spol. s r.o. se již několik let aktivně věnuje problémům spojeným s nárůstem automobilů či motocyklů ve městech, snaží se nacházet a vyvíjet nová – inovativní řešení, která by pomohla nejen přeplněným městům, ale také životnímu prostředí. Jejich inženýři se v současné době soustředí na rozvoj oblasti mikro a elektromobility, a snaží se nalézt ideální řešení, které pomůže změnit způsob vnímání městské mobility a zároveň přispívá k eliminaci emisí z výfukových plynů. A tak vznikl designový návrh skútru E-BETA Cafe Cruiser se kterým už nemusíte dělat kompromisy. Spojí totiž Vaši vášeň pro motorky, moderní design a vztah k životnímu prostředí v jedno.

Image

Mechanická pizza

BEKO Engineering, spol. s r.o., foto Maroš Hanzel

Myslíte si, že konstrukce přípravků je nudná práce? Ani omylem! V BEKO Engineering umí skvěle skloubit práci se zábavou. Na obrázku je reálný, ale upravený přípravek, který konstruktér Maroš Hanzel, připravoval pro jednoho ze zákazníků. V původní verzi se jednalo o přípravek k uchycení dílu pro svařování ve tvaru trojúhelníku, ve kterém viděl tzv. trojúhelníček pizzy. A jak na nápad s pizzou přišel? ,,Já vlastně ani nevím, asi jsem měl zrovna hlad nebo chuť na pizzu.,, prozradil pan Hanzel. 

Image
Druhý ročník celorepublikové iniciativy Czech Industry Challenge, která má napomoci proaktivním firmám budovat značku zaměstnavatele a podpořit zaměstnávání v rozmanitých odvětvích českého průmyslu, vyhrála naše fotografie Když tři je více než čtyři!, jejíž autorem je náš zaměstnanec Radek Mička.