HAUK s.r.o. využívá SpinFire

Společnost HAUK s.r.o. využívá 2D/3D prohlížeč SpinFire Enterprise při vývoji robotických svařovacích linek a lisovacích nástrojů
více než pouhý dwg viewer

"Ve společnosti HAUK s. r. o. s nástrojem SpinFire nepracují jen konstruktéři. Obchodní oddělení jej využívá v rámci cenotvorby k otevírání zákaznických dat, která jsou často v různých formátech. Dalšími často používanými funkcemi jsou tvorba řezů a fotografií, úkosová nebo tloušťková analýza.

Konstruktéři ve SpinFire především kontrolují 3D data svařovacích a lisovacích přípravků, která jsou dodávána z externích konstrukcí. Velkým pomocníkem je také možnost převodu dat do neutrálního formátu, kde oproti standardním převodníkům, Spinfire umožňuje data zkontrolovat a převést například jen část větší sestavy.

Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání, bylo možné nástroj rovnou začít používat, a to bez potřeby odborného zaškolení."


Tomáš Bartoš - konstruktér

Společnost HAUK s. r. o. se zabývá především výrobou svařovaných a lisovaných dílů pro automobilový průmysl - od roku 1998 převážně pro ŠKODA a.s. Zároveň ale také spolupracuje s významnými českými i zahraničními dodavateli. Sídlo společnosti se nachází ve východních Čechách, v malém městečku Police nad Metují. V této oblasti je HAUK významným zaměstnavatelem v regionu. Firma se pyšní několika certifikáty v oblasti kvality a životního prostředí.

Středisko kovovýroby vzniklo v roce 1998, kde se vyráběly pro automobilový průmysl kontrolní, svařovací a montážní stoly a různé přípravky. V roce 2003 začala fungovat lisovna a svařovna kovových dílů. Velmi dynamickým vývojem probíhá středisko interiérových dílů, kde se ve dvou výrobních provozech vyrábí zvýšené podlahy, koberce, brašny, stínítka atd.

SpinFire Enterprise – Software společnosti Actify řeší problémy nákladů a složitosti přímo tím, že poskytují cenově dostupný, neomezený přístup všem zaměstnancům, neutrální vůči všem standardním CAD systémům a nabízí osvědčenou technologii, kterou si uživatelé snadno osvojují.

Vyzkoušejte SpinFire a zjistěte jak zlepší efektivitu práce u Vás

Získáte přístup ke všem standardním formátům 2D/3D CAD dat s možností převodu například do STEPu. Data může stadno zkontroluvat, popsat, analyzovat. Můžete tak soustředit své úsilí na své hlavní činnosti, místo abyste trávili čas hledáním, dotazováním, používáním alternativních nestandardních způsobů jak zjistit správou informaci z CAD dat.