Efektivnější práce ve společnosti GRAMMER CZ

GRAMMER je klíčovým hráčem v automobilovém průmyslu v oblasti vývoje a výroby komponentů do interiérů automobilů. K zajištění efektivnější práce a komunikace používá CAD prohlížeč SpinFire Enterprise, který umožňuje rychlou analýzu, kontrolu a případné návrhy změn.
více než pouhý dwg viewer
"Naše využití software SpinFire je primárně v oblasti nových projektů a předsériové výroby. Je to důležitý prvek při procesu DFM / Design Review, kdy kontrolujeme vyrobitelnost plastových dílů a navrhujeme změny v jejich konstrukci. Zejména při kontrole podkosů a odformovacích úhlů velmi oceňuji integrovanou funkci vizualizace odformovacích úhlů a dělící roviny. Dále jej aktivně používáme při kontrole konstrukce vstřikovacích forem. Široká škála měřících nástrojů, analitických nástrojů a řezů až ve třech rovinách zároveň zvyšují efektivitu naší práce."

"Nástroj SpinFire doporučujeme všem, kteří hledají dostupný a uživatelsky přívětivý CAD prohlížeč. Obraťte se na společnost BEKO Engineering, která Vám nástroj představí blíže, připraví cenovou nabídku nebo poskytne DEMO verzi k vyzkoušení."

Jiří Chaloupecký, Tooling Manager, GRAMMER CZ s. r. o.
Společnost GRAMMER CZ je součástí celosvětového koncernu GRAMMER AG. Specializuje se na vývoj a výrobu komponenů a systémů do interiérů osobních vozů a sedadel pro řidiče a cestující pro terénní užitková vozidla, nákladní automobily, autobusy a vlaky. V České Republice mají závody v Žatci, Tachově a Mostě a zaměstnávají celkem zhruba 1 500 zaměstnanců. Zaměstnanci se neustále zabývají vývojem a výrobou inovativních, flexibilních řešení, aby čelili výzvám na dnešním konkurenčním globálním trhu.

Konkrétně v závodě v Žatci vyrábí přední, zadní konzole loketních opěrek pro osobní automobily, sedačky do osobních vlakových souprav a další plastové díly. Do jejich portfolia patří mimo jiné i výroba hlavocých opěrek pro celosvětově významné partnery jako je např. BMW, VW, AUDI, Porsche a mnoho dalších. Jako globální partner pro automobilový průmysl je koncern GRAMMER se svými dvěma divizemi Automotive a Seating Systems zastoupen více než 43 výrobními a distribučními místy ve 20 zemích po celém světě.

SpiFire Enterprise - Software společnosti Actify řeší problémy nákladů a složitosti přímo tím, že poskytuje cenově dostupný, neomezený přístup všem zaměstnancům, neutrální vůči všem standardním CAD systémům a nabízí osvědčewnou technologii, kterou si uživatelé snadno osvovují. Actify má jedinečnou pozici poskytovat toto řešení, které zákazníky osvobozuje od závislosti na CAD systémech, maximalizuje přijetí uživatelem a rozšiřuje 3D komunikaci.

Vyzkoušejte SpinFire a zjistěte jak zlepší efektivitu práce u Vás

Získáte přístup ke všem standardním formátům 2D/3D CAD dat s možností převodu například do STEPu. Data může stadno zkontroluvat, popsat, analyzovat. Můžete tak soustředit své úsilí na své hlavní činnosti, místo abyste trávili čas hledáním, dotazováním, používáním alternativních nestandardních způsobů jak zjistit správou informaci z CAD dat.