SpinFire ve společnosti ALW INDUSTRY

Společnost ALW INDUSTRY s.r.o. pro práci s CAD daty využívá 2D/3D prohlížeč SpinFire Enterprise.
více než pouhý dwg viewer
"Nejčastěji prohlížeč SpinFire využíváme při analýze vyrobitelnosti dílů - konkrétně odlitků z hliníkových a hořčíkových slitin. Také nám pomáhá při technologických rozvahách a cenotvorbě. Využití jsme nalezli také při kontrole návrhů nástrojů pro tlakové lití.

Dále bychom rádi vyzdvihli některé funkce. V prohlížeči lze snadno porovnávat díly při vyhodnocování změn. Umožňuje výpočty různých parametrů dílu - minimální oblast ohraničení, objem, hmotnost, průmět, plocha. Je možné přepínání výběru objemových těl a konkrétních ploch - lze barevně vyznačit konkrétní plochy např. pro úpravu nebo pro zvýraznění problému.

V rámci analýzy formovacích úhlů, je výhodou snadné vytvoření vlastních formovacích směrů nebo i uživatelsky definovaných souřadných systémů.

K vizualizaci sestavování komponent pro výrobní návodky využíváme funkci exploded assembly, která umožňuje tzv. "rozložit sestavu" na jednotlivé díly.

Oceňujeme také širokou škálu podporovaných formátů a exportu dat do .STP.

Pozitivně hodnotíme spolupráci/podporu od firmy BEKO/Actify při řešení problémů. Problém, se kterým jsme se potýkali, byl s novou aktualizací verze vyřešen.

Zpětná vazba je pro firmy důležitá, proto jsme i některé ne zcela pozitivní podněty předali společnosti Actify a věříme, že s novou verzí přijdou opět i nová vylepšení. S poslední aktualizací bylo přidáno tlačítko zpět, které nám ulehčuje práci a nemusíme vše dělat znovu od začátku."

Ing. Vojtěch Vašek - technický ředitel
Společnost ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Je komerční slévárnou, která vyrábí díly metodou tlakového lití ze slitin hliníku. Díly ze slitin hořčíku lisují inovativní metodou Thixomolding®. Vyrábí komplexní lehké díly do automobilů, vlaků, filtrační techniky a dalších průmyslových odvětví. Výrobky dodává nejen zákazníkům v České republice, ale také zákazníkům mezinárodního trhu (Německo, USA, Mexiko,...).
Kromě slévárny společnost provozuje také práškovou lakovnu s možností vakuové metalizace, dílnu s CNC obráběcími strojji a nástrojárnu, kde zajišťuje výrobu náhradních dílů, celých forem a také ostřihovacích nástrojů.
Díky zkušenostem, moderním technologiím a svému prozákaznickému přístupu si společnost ALW s.r.o. udržuje silnou pozici na trhu v oboru vysokotlakého lití.SpiFire Enterprise - Software společnosti Actify řeší problémy nákladů a složitosti přímo tím, že poskytuje cenově dostupný, neomezený přístup všem zaměstnancům, neutrální vůči všem standardním CAD systémům a nabízí osvědčewnou technologii, kterou si uživatelé snadno osvovují. Actify má jedinečnou pozici poskytovat toto řešení, které zákazníky osvobozuje od závislosti na CAD systémech, maximalizuje přijetí uživatelem a rozšiřuje 3D komunikaci.

Vyzkoušejte SpinFire a zjistěte jak zlepší efektivitu práce u Vás

Získáte přístup ke všem standardním formátům 2D/3D CAD dat s možností převodu například do STEPu. Data může stadno zkontroluvat, popsat, analyzovat. Můžete tak soustředit své úsilí na své hlavní činnosti, místo abyste trávili čas hledáním, dotazováním, používáním alternativních nestandardních způsobů jak zjistit správou informaci z CAD dat.