Vývoj a výroba kompozitových dílů

Vývoj kompozitových dílů pomocí systému CATIA jako procesně orientované řešení. Nezaměřuje se pouze na  jednu fázi procesu, ale uzavírá celý cyklus procesů od návrhu, analýzy až po výrobu a to na jedné platformě. To má pak jedinečnou výhodu v efektivní spolupráci napříč všemi inženýrskými týmy.
Image
Image

Konstruujte rychle a přesně

 

Využijte řešení, které Vám pomůže od často se opakujících geometrických úloh, pomůže Vám analyzovat skutečné rozměry kompozitového dílu již při návrhu a kdykoliv konstrukci se strukturou všech vrstev jednoduše modifikovat.

Image
Image

Výrábějte kompozit, tak jak byl navržen

 
Již při konstrukci kompozitu jednoduše zohledněte všechny technologické aspekty výroby kompozitového dílu. Počítejte s přídavky, změnou tvaru po vytvrzení, rozměry použitého prepregu a především analyzujte vyrobitelnost. Podle graficky přehledných výsledků, vrstvy rychle a na správném místě upravíte.

Počítejte s kompozity

 
Konstrukci kompozitů snadno optimalizujte pomocí FEM výpočtů. Rychlé optimalizační smyčky zvládne přímo konstruktér. Přesné ověření pak se speciálnímí aplikacemi výpočtář.
Image
Image

Opakovatelnost výroby

 
Generujte hromadně pro všechny střihy výrobní dokumentaci. Vyexportujte jejich rozviny ve 2D formátu, optimalizujte jejich umístění a správnou orientaci pomocí integrovaného nestovacího programu a generujte vstupy pro laserovou projekci.

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

5 možností pro různé technologie výroby ve variantách On Premise nebo On Cloud

Hlavní přednosti

Rozšiřitelnost pro optimalizace FEM

Další možnosti rozšíření speciálních funkcionalit pro uživatele na optimalizaci nebo ověření kompozitových dílů pomocí strukturální analýzy

Na cloudu

Řešení je dostupné On Premise a On Cloud. S využitím Cloudového řešení se minimalizují investiční náklady na HW/SW a může se začít "na pár kliknutí".

Produktivita

Mnohonásobně nižší úsilí a potřebný čas pro definici, simulaci, generování výrobních podkladů a případnou modifikaci v rámci jednotného prostředí platformy 3DEXPERIENCE oproti původnímu způsobu tvorby kompozitových dílů.

Integrace

Plná provázanost mezi konstrukčním návrhem, simulací a PLM. Vše v jedinečném prostředí 3DEXPERIENCE.

Spolupráce

Jedinečné prostředí zabezpečí spolupráci s dalšími uživateli. Veškeré informace jsou v jednom umístění a dostupné 24/7. Informace se tak dají snadno sdílet, vykazovat v rámci projektového nebo změnového řízení nebo jiného procesu.
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.