Výpočty a simulace

Řešení SIMULIA spojuje virtuální svět s tím skutečným. Přináší realistickou aplikaci simulace, která uživatelům umožňují prozkoumat reálné chování produktu, přírody a života. Tím urychlí proces vyhodnocování spolehlivosti a bezpečnosti materiálů a výrobků ještě před vytvořením fyzických prototypů.
Image
Image

Vyberte správný koncept

 

Využijte nástroj, který Vám jednoduše pomůže k detailnímu rozpracování vybrat ze všech možností to správné koncepční řešení. Nebude pak zbytečně předimenzované, současně ušetříte čas na zkoumání dalších alternativ, budete více inovovat a získáte další zkušenosti

 

Image
Image

Detailní návrh optimalizujte efektivněji

 
Mějte vlastní nástroje a provádějte tolik optimalizačních smyček, kolik je potřeba a na jakýkoliv datech. Pokud využíváte pro FEM výpočty externí firmu nebo FEM speciální oddělení, certifikujte už jen finální data.

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

4 výkonnostní řady ve variantách On Premise nebo On Cloud

Hlavní přednosti

Navrženo pro konstruktéra

Přehledné a intuitivní uživatelské prostředí, které konstruktéra postupně navádí definovat okrajové podmínky a spustit simulaci. Asistent veškeré kroky srozumitelně popisuje a současně kontroluje správnost veškerých vstupů.

Rozšiřitelnost

Další možnosti rozšíření speciálních funkcionalit pro pokročilé uživatele na strukturální analýzu, nebo specialisty na proudění či simulaci vstřikování

Na cloudu

Řešení je dostupné On Premise a On Cloud. S využitím Cloudového řešení se minimalizují investiční náklady na HW/SW a může se začít "na pár kliknutí".

Produktivita

Mnohonásobně nižší úsilí a potřebný čas pro definici a provedení simulace v rámci jednotného prostředí platformy 3DEXPERIENCE oproti původnímu způsobu výměny dat přes souborový systém.

Integrace

Plná provázanost mezi konstrukčním návrhem, simulací a PLM. Vše v jedinečném prostředí. Možnost koexistance CATIA V5 konstrukce. Simulaci je možné také definovat přímo na geometrii CATIA nebo SOLIDWORKS bez nutnost konverze dat nebo využít možnost importu nenativních CAD dat

Spolupráce

Jedinečné prostředí zabezpečí spolupráci s dalšími uživateli. Veškeré informace jsou v jednom umístění a dostupné 24/7. Informace se tak dají snadno sdílet, vykazovat v rámci projektového nebo změnového řízení nebo jiného procesu.

Technologie

Realistická simulace v jedinečném prostředí. Silná a ověřená technologie, dříve dostupná pouze specialistům je nyní k dispozici i konstruktérům. V jednom prostředí strukturální analýza, termální analýza, analýza životnosti a frekvenční analýza
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.