POWERED2INNOVATE

Propojte se pomocí business platformy 3DEXPERIENCE. Konstruktéři, obchodníci, technologové, projektoví manažeři, dodavatelé, zákazníci, a další, v jednotném prostředí 3DEXPERIENCE platformy pro udržitelnou inovaci.
Image

Připojte se, sdílejte 3D data a informace, inovujte

 
Připojte se do procesu inovace. Do vlastní a zabezpečené OnPremise nebo OnCloud platformy. Společná komunikace je skvělý způsob jak získávat nové myšlenky a nápady. 3DDashboard poskytuje real-time informace o všem důležitém. Uživatelé mohou on-line sledovat věci, za které zodpovídají, mohou být upozorňovány na nové údaje a ve stejný okamžik mohou sledovat podnikové procesy a data. S 3DDashboardem uživatelé vidí vše 24/7 v jednom prostředí. V případě CLOUD řešení, pomocí 3DDrive a 3DPassport autentifikace, mohou uživatelé bezpečně vytvářet složky, ukládat a sdílet jejich dokumenty nebo 3D data a přistupovat k nim z jakéhokoliv zařízení. 3DPlay nabízí vizualizaci dat velkých a komplexních 3D sestav na všech zařízeních.
Image
Image

Integrujte svůj CAD a spravujte data efektivněji

 
Připojte svůj CAD systém (CATIA V5, SolidWorks, NX, Autocad atd..) k platformě 3DEXPERIENCE. Ostatní uživatelé uživatelé pak také mohou za použití běžného WEB browseru spravovat návrhy Vašich CAD modelů a to odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení (PC, Tablet, IOs…), Můžete pak jednoduše řídit operace životního cyklu výrobku včetně tvorby revizí, uvolnění, zamykání  nebo odemykání dat. Ve webovém rozhraní můžete kdekoliv a na čemkoliv prohlížet strukturu sestav a připojených dokumentů a využívat 3D prohlížeč bez jakýchkoliv web pluginů. Data do CAD načtete přímo z WEBového prohlížeče, kde můžete také vytvářet další grafické a textové poznámky a zobrazovat FT&A informace. 

Potřebujete najít tu správnou informaci?

 
Jeden zdroj platných dat pro všechny informace včetně CAD dat je základem efektivní spolupráce. Platforma 3DEXPERINECE Vám poskytne datově řízený engineering s využitím hybridních CAD dat, kde můžete jednoduše organizovat, delegovat a kontrolovat úkoly. Současně nabízí přístup a možnost sledování 3D dat velkých sestav a jejich vlastností z jakéhokoliv zařízení.
Image
Image

Podílejte se na vývoji výrobku

 
Upravovat MultiCAD struktury produktu můžete i bez použití nativních CAD aplikací. CAD struktury ale i změny je možné navrhovat ve webovém prohlížeči a zjednodušit tak proces vývoje. Můžete zde vizualizovat, zkoumat nebo přímo vytvářet a upravovat MultiCAD strukturu produktu včetně prostorového umístění dílů v rámci sestav.

Kontrolujte 3D konstrukci i bez CAD

 
Zobrazte si 2D a 3D digitální modely na libovolném zařízení a odkudkoliv. Spolupráce v reálném čase se všemi účastníky vývojového procesu umožňuje rychlejší řešení problémů a sdílení informací. Můžete si zobrazit a poznámkovat 3D data, FT&A informace, kótovat, vytvářet dynamické řezy, poznámky, texty a další anotační prvky. Vše uložit do snímků a sdílet v rámci vývojového procesu s ostatními.
Image

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

Varianty On Premise a On Cloud

Business Innovation

Připojení, sdílení 3D dat a informací

3D Product Architect

Pro podílení se na vývoji

Industry Innovation

Pro nalezení a sdílení té správné informace

3D Reviewer

Pro kontrolu CAD dat

3D Component Designer

Pro připojení CADu a efektivnější správě dat

Product Release Engineer

Pro práci s kusovníky

Change Management

Pro změnová řízení

Project Manager

Pro projektové řízení
a desítky dalších aplikací platformy 3DEXPERIENCE pro řízení dat, kvality, vývoj a simulace
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.
© 2020 BEKO Engineering spol. s r.o. . All Rights Reserved.