NC obrábění

Kompletní sada frézovacích a soustružnických funkcí s podporou multifunkčních strojů s více vřeteny. Řešení splňuje rychlou, přesnou tvorbu NC drahs důrazem na krátký obráběcí čas.
Image
Image

Vytvářejte programy NC mnohem efektivněji

 

NC obrábění na platformě 3DEXPERIENCE poskytuje komplexní sadu funkcí pro programování a úpravy NC programů. Řešení je navrženo pro nejnáročnější aplikace, kde umožňuje uživatelům vytvářet NC programy mnohem efektivněji pomocí funkcí, jako jsou intuitivní dialogová okna se semafory označujícími nedefinované parametry obrábění nebo ikony, které pomáhají graficky vysvětlit funkci jakéhokoli parametru operace. Při editaci NC programu je zohledněna i kinematika stroje. Výměny nástrojů a otáčení stroje jsou generovány automaticky a lze je vizualizovat. Při programování se používají také speciální operace pro kapesní obrábění s vysokým stupněm automatizace.

Image
Image

Dosáhněte vysoké úrovně produktivity a efektivity tím, že využijete svůj NC stroj na maximum.

 

NC obrábění je řešení, které je využívané k automatizaci výroby přesných dílů. Obsažené funkce NC obrábění využívají širokou škálu operací a strategií obrábění, které pomáhají omezit neproduktivní přejezdy. Využijte také prvky pro vysokorychlostní obrábění a technologie EDM drátového řezání.

Vizualizace a simulace v kontextu pomáhá programátorům pochopit výrobní prostředí. To snižuje potenciální rizika, neočekávané chyby a zpoždění výroby.

 

Realistická 3D vizualizace a prostředí každého systému pro NC obrábění je klíčové k vytváření kvalitních NC programů a to vše v kontextu obráběcího stroje, nástroje, přípravků, NC příslušenství a dalších prvků. Naše řešení pro NC obrábění nabízí právě perfektní vizualizaci a simulaci, které pomáhá programátorovi lépe rozumět výrobnímu prostředí. To redukuje možná rizika, neočekávané chyby a výrobní prodlevy.
 
Image
Image

Šetřete čas a energii, protože nemusíte opakovat stejné kroky pokaždé, když chcete vytvořit nový program.

 

Využijte nástroje, které automatizují a standardizují tvorbu NC programů. Pomocí nich můžete definovat a ukládat dílčí části programů jako specifické šablony, ukládat je do katalogu a později využívat u nových projektů. CAM programování je tak mnohem efektivnější.

 

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

3 možnosti ve variantách On Premise nebo On Cloud

NC Prismatic Programmer
pro programování 2,5 osých obráběcích strojů

Klíčové vlastnosti

NC Milling Machining Programmer
pro programování 3-osých obráběcích strojů

Klíčové vlastnosti rozšíření

NC Multi-Axis Milling Programmer
pro programování 5-osých obráběcích strojů

Klíčové vlastnosti rozšíření

Možnosti dalších rozšíření

pro malé a střední podniky

3D Design for Manufacturing Engineer

Nástroj pro mechanické modelování výrobního vybavení

Additive Manufacturing Engineer

Podpora pro aditivní obrábění

NC Machine Code Validation Specialist

Simulace NC kódu

Turning Programmer

Programování a simulace klasických CNC i multifunkčních soustruhů

NC Programmer

2,5-osé až 5-osé NC obrábění a simulace
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.