Design výrobku

Design výrobku je jedním z nejdůležitěších kroků v procesu výroby výrobku. Design může být tím, co na přesyceném trhu upozorní právě na váš výrobek. I malé a střední společnosti proto investují do kvalitního průmyslového designu. I přesto, že vývoj nového designu je dlouhodobý a nákladný proces, jedná se o investici, která se vyplatí.
Image
Image
Přístup k aktuálním designovým trendům
Image
Nejmodernější SW na jedné platformě
Image
Dostatek prostoru pro kreativitu a nápady
Image
Přehledný a ucelený proces
Image

Nechte se inspirovat

 

Hledejte myšlenky a nápady a sdílejte je s klienty. Společně pak diskutujte potřeby, vize a cíle projektu. Veškeré informace jsou sdružované v jednotném prostředí, kde lze v rámci komunity uživatelů se stejnými zájmy sdílet a diskutovat informace, novinky, dotazy, nápady, videa a 3D modely. To vše online.

Image
Image

Zachyťte myšlenky

 

Ve chvíli, kdy je jasné, co je potřeba vytvořit přichází na řadu kreativní stránka. Zachyťte svou myšlenku jen tak na papír nebo ve 3D pomocí nástroje Natural Sketch s využitím TouchPadu nebo rovnou ve virtuální realitě jednoduše rukou do prostoru.

Dejte myšlence vlastní tvář

 

Nedílnou součástí designu výrobku je samotný koncept, kdy se již jasně formuje danný výrobek a dostává svoji tvář. Využijte nástroj Imagine and Shape a tvarujte jako když modelujete hlínou. Navíc získáte přesné a symetrické tvary. Myšlenku ručně zachycenou na papír můžete pomocí nástroje Skatch Tracer jednoduše otevřít ve 3D a pro tvorbu konceptu ji využít.

Image
Image

Vytvořte detailní návrh

 

V případě, že clay model byl zákazníkem schválený dostává se na řadu detailing, kde se tvoří přesné proporce výrobku a jejich vizuální funkčnost. Tento proces je jedním s nejdůležitějších a zároveň i nejnáročnějších ze všch fází. Využijte k tomu speciální nástroje pro objemové a plošné modelování, které můžete libovolně kombinovat a vytvářet tak hybridní model.

Kontrola a schválení návrhu

 
Jako poslední přichází na řadu samotná vizualizace produktu. Je možné jej zasadit do různých, reálních i nereálných, situací a zákazník tak získá unikátní pohled na svůj výrobek. Nebo si jej může vyzkoušet přímo ve virtuální realitě.
Image

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

2 uživatelské role + Virtuální realita ve variantách On Premise nebo On Cloud
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.