CATIA V5 na platformě 3DEXPERIENCE

Přizpůsobili jsme se aktuální situaci, s kterou se potýkají všichni nejen v České republice, ale i na celém světe. V poslední době se na nás obrací spousta zákazníků CATIA V5 s dotazy, jak vyřešit aktuální situaci nebo žádají o radu, jak efektivně může pracovat celý tým na home office? Odpovědí na výše uvedené okolnosti je právě kampaň CATIA V5 na platformě 3DEXPERIENCE.
Image
Kampaň je zaměřena na uživatele CATIA V5. Poukazuje na problematiku tzv. digitální diskontinuity. Digitální diskontinuita vzniká, když dochází k přenosu dat od jednoho účastníka k druhému kopírováním nebo při nutné změne či převodu formátu. Při přenosu souborů data ztrácejí spojení s původními, originálními daty. To přináší rizika, zdržení a nejistotu. Současné produkty, procesy a systémy se stávají stále více komplexními a tím se exponenciálně zvyšuje míra výměny dat nebo přenosu od jednoho člena k druhému. Reakcí na digitální diskontinuitu je propojení uživatelů do společné platformy 3DEXPERIENCE.

Pro různé skupiny uživatelů přináší následující benefity:

Pro uživatele

Odstraňuje neproduktivní, otravné aktivity každodenního života konstruktéra, který má poté prostor a čas na svoji práci. Tou mají být inovace a inženýrská činnost, ne převody dat, kopírování nebo detekci či pracují s aktuálními a přesnými daty.

Pro projektové manažery

Tento benefit dává možnost manažerům řídit více projektů naráz, i když vyžadují inovace nebo spolupráci více osob. Manažeři mohou plnit cíle spojením různých členů napříč světem, tím zajistit jejích vzájemnou spolupráci a odvézt větší množství práce včas.

Úroveň exekutivy

Plnou integrací multi-disciplinárních procesů - Connected Engineering, zvyšujeme od počátku do konce, rychlost s jakou se produkt dostane na trh. Zároveň dochází ke zvyššování jeho kvality. Eliminují se tím rizika zpoždění, čekání nebo prostojů.

Cesta procesu transformace CATIA V5 uživatele na uživatele 3DEXPERIENCE platformy

 
Image
Používáte program CATIA V5 a chybí Vám některé funkce? Zajímají Vás další výhody CATIA V5 Engineering Excellence?
V tom případě nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám představíme rozšířenou nabídku funkcí a zároveň možnosti propojení s platformou 3DEXPERIENCE.

Můžeme Vám také nabídnout zkušební demo verzi zcela zdarma.

Na toto téma jsme si pro Vás připravili krátký on-line webinář, který můžete shlédnout zde. Náš PLM specialista podrobně vysvětlí výhody a přínosy CEE a přidanou hodnotu v podobě správy dat na platformě 3DEXPERIENCE.

Udělejte si pouze 30 min času a dozvíte se víc!
Aktuální doba je pro nás všechny náročná, ale právě proto je teď důležité nepřestat fungovat a udržet se na trhu. K tomu Vám můžeme dopomoci právě díky platformě 3DEXPERIENCE. Umožňuje Vám spolupracovat a inovovat napříč celým týmem v jednotném prostředí. Díky tomu můžete propojovat Vaše idee, 3D data a důležité údaje, které Vám pomohou se správně rozhodovat na základě aktuálních a přesných informací. Stále však pracujete v CATIA V5 jen propojením s platformou zvyšujete hodnotu svých dat.
Nebojte se nás požádat o více informací, nezávaznou cenovou nabídku či nezávazný návrh řešení na míru.
Image
Image

Hlavní výhody propojení CATIA V5 s 3DEXPERIENCE

 
Image
1. Ochrana vaší investice do Catia V5

Catii V5 používate nadále, ale máte možnost zozšířit její možnosti připojením do 3DExperience. Nedojde tedy z Vaší strany ke ztrátě počáteční investice do programu Catia V5.
Image
2. Možnost spolupráce odkudkoliv

Všichni Vaši zaměstnanci mají aktuální a správná data, která jsou dostupná kdykoli a na jakémkoli zařízení, bez nutnosti licence Catia V5. Jediné, co potřebují je přístup na internet.
Image
3. Zvýšení hodnoty programu Catia V5

Uložením dat do Catia V5 na platformě 3DEXPERIENCE, se stávají dostupnými všem členům týmu, s funkcemi, které jsou vyhrazeny jenom pro 3DEXPERIENCE, tím dochází ke zvýšení hodnoty vašich Catia V5 dat.
Pro lepší představu, jak to vlastně funguje, Vám nabízíme možnost vyzkoušet si zdarma demo verzi, která Vás provede celým programem a přehledně Vám představí všechny možnosti, které nabízí. Online spolupráce v jednom týmu, na jednom projektu a v reálném čase nebyla nikdy jednodušší. Požádejte si o demo Catia V5 na platformy 3DEXPERIENCE a užijte si výhody, které nabízí.

Připojte se, sdílejte 3D data a informace, inovujte

 
Připojte se do procesu inovace. Do vlastní a zabezpečené OnPremise nebo OnCloud platformy. Společná komunikace je skvělý způsob jak získávat nové myšlenky a nápady. 3DDashboard poskytuje real-time informace o všem důležitém. Uživatelé mohou on-line sledovat věci, za které zodpovídají, mohou být upozorňovány na nové údaje a ve stejný okamžik mohou sledovat podnikové procesy a data. S 3DDashboardem uživatelé vidí vše 24/7 v jednom prostředí. V případě CLOUD řešení, pomocí 3DDrive a 3DPassport autentifikace, mohou uživatelé bezpečně vytvářet složky, ukládat a sdílet jejich dokumenty nebo 3D data a přistupovat k nim z jakéhokoliv zařízení. 3DPlay nabízí vizualizaci dat velkých a komplexních 3D sestav na všech zařízeních.
Image
Image

Integrujte svůj CAD a spravujte data efektivněji

 
Připojte svůj CAD systém (CATIA V5, SolidWorks, NX, Autocad atd..) k platformě 3DEXPERIENCE. Ostatní uživatelé uživatelé pak také mohou za použití běžného WEB browseru spravovat návrhy Vašich CAD modelů a to odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení (PC, Tablet, IOs…), Můžete pak jednoduše řídit operace životního cyklu výrobku včetně tvorby revizí, uvolnění, zamykání  nebo odemykání dat. Ve webovém rozhraní můžete kdekoliv a na čemkoliv prohlížet strukturu sestav a připojených dokumentů a využívat 3D prohlížeč bez jakýchkoliv web pluginů. Data do CAD načtete přímo z WEBového prohlížeče, kde můžete také vytvářet další grafické a textové poznámky a zobrazovat FT&A informace. 

Potřebujete najít tu správnou informaci?

 
Jeden zdroj platných dat pro všechny informace včetně CAD dat je základem efektivní spolupráce. Platforma 3DEXPERINECE Vám poskytne datově řízený engineering s využitím hybridních CAD dat, kde můžete jednoduše organizovat, delegovat a kontrolovat úkoly. Současně nabízí přístup a možnost sledování 3D dat velkých sestav a jejich vlastností z jakéhokoliv zařízení.
Image
Image

Podílejte se na vývoji výrobku

 
Upravovat MultiCAD struktury produktu můžete i bez použití nativních CAD aplikací. CAD struktury ale i změny je možné navrhovat ve webovém prohlížeči a zjednodušit tak proces vývoje. Můžete zde vizualizovat, zkoumat nebo přímo vytvářet a upravovat MultiCAD strukturu produktu včetně prostorového umístění dílů v rámci sestav.

Kontrolujte 3D konstrukci i bez CAD

 
Zobrazte si 2D a 3D digitální modely na libovolném zařízení a odkudkoliv. Spolupráce v reálném čase se všemi účastníky vývojového procesu umožňuje rychlejší řešení problémů a sdílení informací. Můžete si zobrazit a poznámkovat 3D data, FT&A informace, kótovat, vytvářet dynamické řezy, poznámky, texty a další anotační prvky. Vše uložit do snímků a sdílet v rámci vývojového procesu s ostatními.
Image

Dostupné řešení pro malé a střední podniky

Varianty On Premise a On Cloud

Business Innovation

Připojení, sdílení 3D dat a informací

3D Product Architect

Pro podílení se na vývoji

Industry Innovation

Pro nalezení a sdílení té správné informace

3D Reviewer

Pro kontrolu CAD dat

3D Component Designer

Pro připojení CADu a efektivnější správě dat

Product Release Engineer

Pro práci s kusovníky

Change Management

Pro změnová řízení

Project Manager

Pro projektové řízení
a desítky dalších aplikací platformy 3DEXPERIENCE pro řízení dat, kvality, vývoj a simulace
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.