PLM

Správa životního cyklu výrobku (PLM) je kritická oblast pro většinu současných společností. Zavedením efektivní správy dat se zkrátí doba nezbytná pro uvedení produktu na trh a eliminací rutinních úkonů se rovněž zvýší průměrná ziskovost.
Image

SLUŽBY

Image
PORADENSTVÍ
Image
IMPLEMENTACE
Image
ŠKOLENÍ
Image
PROGRAMOVÁNÍ
Image
OEM PROSTŘEDÍ
Image
PODPORA


NABÍDKA ŘEŠENÍ

Design výrobkuSpolečně s naším týmem sformujeme Vaše vize a představy do reálného designového návrhu. Ka každému klientovi přistupujeme individálně a maximálně nasloucháme jeho požadavkům.
Více informací

Design výrobku

Vývoj dílů a sestavInovativní CAD řešení pro vývoj mechanických a tvarových dílů a sestav, které využívá intuitivní objemové a hybridní modelování, modelování plechových dílů, tvorbu sestav a výkresové dokumentace.

Více informací

Vývoj a výroba kompozitůVývoj kompozitových dílů pomocí systému CATIA jako procesně orientované řešení. Nezaměřuje se pouze na  jednu fázi procesu, ale uzavírá celý cyklus procesů od návrhu, analýzy až po výrobu a to na jedné platformě. To má pak jedinečnou výhodu v efektivní spolupráci napříč všemi inženýrskými týmy.

Více informací

Vývoj a výroba kompozitů

Výpočty a simulaceŘešení SIMULIA spojuje virtuální svět s tím skutečným. Přináší realistickou simulaci, která uživatelům umožňuje prozkoumat reálné chování produktu, přírody a života. Tím urychlí proces vyhodnocování spolehlivosti a bezpečnosti materiálů a výrobků ještě před vytvořením fyzických prototypů.

Více informací

NC obráběníKompletní sada frézovacích a soustružnických funkcí s podporou multifunkčních strojů s více vřeteny. Řešení splňuje rychlou, přesnou tvorbu NC drahs důrazem na krátký obráběcí čas.

Více informací

NC obrábění

POWERED2INNOVATEPropojte se pomocí business platformy 3DEXPERIENCE. Konstruktéři, obchodníci, technologové, projektový manažeři, dodavatelé, zákazníci, a další, v jednotném prostředí 3DEXPERIENCE platformy pro udržitelnou inovaci.

Více informací