Dassault Systemes Software

Dassault Systemes je 3DExperience společnost, která poskytuje obchodním partnerům a lidem virtuální svět pro ztvárnění představy inovativního a udržitelného rozvoje. BEKO Engineering poskytuje komplexní průmyslová řešení a služby se zaměřením na nejmodernější technologie a sdílení know-how. Znalosti a zkušenosti BEKO zaměstnance jsou nejdůležitějším kapitálem společnosti.
Image

3DEXPERIENCE

 
Produkty společnosti Dassault Systemes pod značkou jako CATIA, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA jsou klíčovou částí našeho řešení. Jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům nabízejí nejvyšší potenciál růstu jejich konkurenceschopnosti. Produkty jsou uživatelům přístupné v rámci jednotného unikátního prostředí paltformy 3DEXPERIENCE a umožňují nejmodernější způsob spolupráce.

Dassault Systèmes přepracovala původní aplikace CATIA, DELMIA, SIMULIA a ENOVIA nyní jako aplikace platformy, které komunikují bez potřeby výměny souborů. To významně mění způsob spolupráce a výměny informací.

Image
Image

CATIA

 

Využívejte CATII s jedním z nejproduktivnějších uživatelských prostředí. Ke konstrukčnímu návrhu vždy vede více cest, tak se neomezujte.

Aplikace systému CATIA, rozdělené do oblastí Design, Engineering and Systems Engineering jsou středem průmyslového řešení od společnosti Dassault Systemes. Soustředí klíčové možnosti a funkce potřebné pro specifická průmyslová odvětví. Vývojovým a výrobním společnostem pak umožňují navrhovat a realizovat inovativní výrobky. Pro více informací.

ENOVIA

 
ENOVIA pro správu technické i netechnické dokumentace, výrobkových struktur, jejich variant, projektů, zákaznických požadavků a produktových či zakázkových informací nabízí široké možnosti sdílení i výměnu všech informací vzniklých v průběhu celého životního cyklu z unikátního jednotného prostředí.

Datově řízené ENOVIA aplikace automatizují procesy, eliminují neproduktivní úlohy a šetří spoustu času pro inovaci. Více informací zde.
Image
Image

DELMIA

 

DELMIA nabízí aplikace pro efektivní plánování výrobních procesů, jejich modelování a simulaci. Uživetelům tak poskytuje virtuální zkušenost digitální výroby a bezkonkurenční výhodu při získávání nových obchodních příležitostí. Více informací.

SIMULIA

 
Přináší realistickou aplikaci simulace, která uživatelům umožňují prozkoumat reálné chování produktu, přírody a života. Tím urychlí proces vyhodnocování spolehlivosti a bezpečnosti materiálů a výrobků ještě před vytvořením fyzických prototypů.
Image
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku s ukázkou, konzultací nebo si u nás řešení přímo vyzkoušejte.