BEKO Fórum 2020

Image
Image
Image
Image
Po minulém ročníku zákaznického BEKO Fóra 2019, které se těšilo velké účasti, nadmíru zajímavému obsahu, příjemné atmosféře a kladných feedbacků, bychom Vás rádi pozvali na další ročník BEKO Fórum 2020
Záměrem letošního ročníku je samozřejmě to, aby Fórum bylo naučné, ale zároveň i odměnou pro naše zákazníky. V dnešní uspěchané a hektické době je důležité na chvilku vypnout a odpočinout si, a toho jsme si moc dobře vědomi. A právě na to se letos naše marketingové oddělení zaměřilo. Záměrně zvolilo místo v malebné vinařské vesničce Prušánky, kde na Vás dýchne příjemná, uvolňující a rodinná atmosféra vinařství.

I letos bude konference s jednodenním odborným programem zaměřeným na oblasti Engineeringu a PLM. Hlavními lákadly programu budou nejen novinky z oblasti Engineeringu a PLM, kde ústředním bodem bude prezentace nové CATIA V6, ale také 
chystáme představení a ukázky moderního závodního vozu. V neposlední řadě se můžete těšit také na atraktivní doplňkový program, večerní zábavnou show a představení nového interního projektu BEKO Engineering. A jako třešničničku na dortu nesmíme opomenout také kvalitní a dobré jídlo během celého dne.

Účastníky i přednášející přivítáme v Hotelu Beatrice - Vinné sklepy u Jeňoura, a stejně jako v předchozím ročníku chceme přinést novinky a aktuální témata, tentokrát k diskusi z oblasti tvorby designu a technologií návrhu reálných výrobků 3DEXPERIENCE. 

Motto pro BEKO Fórum 2020, které zastřešuje všechna diskutovaná témata, je:
DESIGN & IMMERSIVE VISUAL EXPERIENCE.

Registraci na BEKO Fórum 2020 uskutečníte pomocí registračního formuláře níže. Ve formuláři si vybíráte možnosti účasti: jako aktivní účastík, který dostane prostor pro svůj příspěvek, nebo jako pasivní účastník - posluchače bez příspěvku.

Cena za účast na konferenci:
Registrace do 31.3.2020   1.250,-Kč
Registrace od   1.4.2020   1.990,-Kč
Aktivní účastník +1                  0,-Kč   
             
Konferenční poplatek zahrnuje všechen odborný program konference, doprovodný a společenský program, občerstvení all inclusive a ubytování. Prosíme o uhrazení dané částky převodem na účet do tří týdnů od provedení registrace. Přesné platební údaje vč. přihlášky obrdžíte e-mailem po registraci.

Číslo účtu: 318995001/2700
IBAN: CZ95 2700 0000 0003 1899 5001       SWIFT: BACXCZPP

Kontaktní osoba:
Denisa Mlynářová, +420 724 386 189, mlynarova@beko-plm.cz

Odhlášení z konference – prostřednictvím emailu: mlynarova@beko-plm.cz.

Přihláška na BEKO Fórum 2020

Vyplňte v případě fakturace na firmu
Vyplňte v případě fakturace na firmu
Aktivní účastník bude prezentovat svoji firmu/technologii formou pódiové přednášky. Pasivní účastník bude posluchač bez příspěvku.
Ubytování je zahrnuto v ceně za konferenci.
Souhlasem s registrací k odběru novinek vyjadřuji souhlas, že BEKO Engineering spol. s r.o. může používat údaje, které poskytnete v tomto formuláři také k výhradně vlastní marketingové komunikaci s Vámi. Marketingová komunikace představuje informování o našich nových produktech a službách, novinkách a událostech v naší společnosti, nabídkách na naše produkty a služby a pozvánky na naše webináře a další pořádané akce.
© 2021 BEKO Engineering spol. s r.o. . All Rights Reserved.