We are BEKO Engineering

Image
Image
Image
Firma BEKO Engineering patří mezi lídry v oblasti vývoje, konstrukce a engineeringu pro všechna odvětví průmyslu, je rovněž spolehlivým partnerem pro implementaci PLM řešení. Působí na českém i slovenském trhu, kde disponuje zázemím poboček v Liberci, Praze, Brně, Plzni, Žilině, Bratislavě a Trenčíně, a je aktivní také na evropském trhu.
Image
Naší misí je přinášet to nejlepší řešení ušité na míru každého zákazníka, ke kterému přistupujeme individuálně a nasloucháme jeho přáním a požadavkům. Technologie a know-how, které klientům dodáváme, plynou ze strategických obchodních partnerství a profesionálních zkušeností našich zaměstnanců. To je klíčem našeho úspěchu a dlouhodobého působení na trhu.
Image

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a za účelem maximálně uspokojit požadavky a potřeby zákazníka v kooperaci mezi Engineeringem, PLM a Vzděláváním. Můžeme tak klientům poskytnout unikátní a široký okruh služeb, který poskytuje velkou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu. Naše řešení vždy vycházejí z platných normativních předpisů a požadavků.

Image
Vnímáme potřebu zvyšujících se nároků na propojení a sdílení informací, ale se zachováním naprosté bezpečnosti a ochrany zákazníků. Proto jsme se rozhodli udělat další krok vedoucí k neustálému zlepšování našich služeb a naši firmu certifikovat na standard TISAX. 
Získání certifikátu není jednorázový úkon, jedná se o nepřetržité procesy, které zabezpečují spolehlivou ochranu výměny dat přes komunikační kanál s názvem ENX. Díky tomu máme možnost pracovat v automobilovém průmyslu bez omezení, protože ENX využívá přes 1000 společností ve více než 30 zemích. Mezi nimi jsou všichni významní evropští výrobci automobilů, dodavatelé i mnoho malých a středních firem z automobilového a souvisejícího průmyslu.

BEKO Engineering je také držitelem certifikátů ISO 9001 a 27001.
Image