E-BOAT

Elektrický trimarán

Energeticky efektivní plavidlo, 100% elektrické, nulové emise pevných částic ani oxidu uhličitého

Rádi bychom Vám představili náš nový projekt, který byl vytvořen ve spolupráci designu a konstrukce. Po našich interních vývojových projektech konceptů tříkolky E-CITY a skútru E-BETA, jsme se nyní zaměřili na studii trimaránu E- BOAT - energeticky efektivní lodi. 

Jedná se o energeticky soběstačné plavidlo -  trimarán se 100% elektrickým Jet pohonem , 100% bez emisí, 100% live and trendy.  

Transformace k udržitelné přepravě je pro nás důležitá i v oblasti plavidel. Náš nový projekt elektrického trimaranu E-BOAT, je 4místné plavidlo, jehož provoz umožňuje JET pohon. Vyniká svým chodem při němž nevznikají žádné emise pevných částic ani oxidu uhličitého. Nabíjení lodi je zajištěno nejnovějšími standardy elektronabíjení, spolu s integrovanými solárními panely, které ukládají veškerou energii v bateriovém systému.  Jednou z dalších vlastností E-BOAT je minimální hlučnost při provozu a energetická nezávislost. 

Image
Image
Image
Image
LuxurySportEmotionalEcologyFuturisticEngineeringDesign

TECHNICKÉ PARAMETRY

Image
0KN
SPEED
0
EMISSIONS
0NM
RANGE
0HP
POWER
Image
WAVES STABILITY

 

Image
ZERO EMISSIONS

 

Image
SOLAR ENERGY

 

Image
SUSTAINABLE MATERIALS

 

Image

ROZMĚRY:

Image

KOMPONENTY:

K další výbavě lodi patří stereo prostorový audio systém, díky kterému si zpříjemníte cesty svou oblíbenou hudbou, a také můžete v lodi využít integrovanou lednici, včetně piknikového boxu s nádobím. Pro výlety a občerstvení v průběhu cest pak nechybí rozkládací stolek nebo výsuvná roleta stínění proti slunci, či plně automatická kotva pro samotné zakotvení v přístavu. Na lodi je také umožněn i spánek až dvou osob, v místě podpalubí kajuty, kde je ve spací části umístěná pohodlná matrace.  Z lodi je také usnadněno koupání díky výsuvným nástupním schůdkům.  
Image

INTERIÉR:

Jaké kombinace designových prvků skrývá E-BOAT v interiéru? Loď je vybavena moderními technologiemi a luxusními materiály, které jsou zároveň šetrné k planetě. Trup lodi tvoří kompozitní materiály, které propůjčují trupu lodi výborné statické vlastnosti, jednoduchou údržbu a dlouhou životnost. 

Interiérem lodi se prolíná skandinávský minimalistický styl, s důrazem na pohodlí a kvalitu luxusních materiálů, jako je teak či mahagonové dřevo a dekorované prvky z recyklovaného karbonu. Palubní desce pak dominují středové analogové hodiny a 16" dotykový display s vyspělým systémem ovládání, sdružující veškeré navigační a řídící ukazatele. Pro ergonomický tvar sedaček je zvolená příjemná ekologická textilie - Piñatex, která je svými vlastnostmi i vzhledem výrazně podobná kůži. Tento typ kůže je vyroben čistě z rostlinného materiálu, který se vyrábí k přírodě i lidem šetrným způsobem z listů ananasů. 

Image
Kontaktujte nás!
Vyžádejte si více informací nebo si sjednejte schůzku.