Kariéra

U nás se budeš muset pořád učit a zdokonalovat, ale také dostaneš možnost pracovat na ojedinělých projektech pro významné zákazníky v ČR i po celém světě
Administrativn Podpora

Administrativní podpora

Do naší bratislavské pobočky hledáme studenta či studentku, kteří se zajímají o management a mají zájem získat zkušenosti z praxe v zavedené společnosti s dlouholetou tradicí.
Zapomeňte na nudnou a nezajímavou práci, v BEKO Engineering děláme jenom to, co našim klientům opravdu pomůže, a všichni naši specialisté dobře vědí, co dělají. Občas ale nevědí, kde jim hlava stojí – a proto potřebujeme tebe!

Co přesně tě čeká?

Budeš se podílet na hladkém chodu pobočky, na projektech - formou admitistrativní podpory, ale také spolupracovat s vedením naší společnosti.
Neměj obavy, že nemáš žádné zkušenosti, u nás má každý dveře otevřené. Jsme totiž týmoví hráči a našim kolegům se věnujeme nejen při nástupu.

Co bude náplní tvé práce?

Hlavní náplní tvého pracovní dne bude administrativní pomoc napříč bratislavskou pobočkou. Budeš nám pomáhat při náboru zaměstnanců, připravovat personální dokumenty, spracovávat BOZP, PO a ISO certifikaci, připravovat podklady pro vedení a další.
Svěříme ti také vytváření reportů, evidencí a statistik. Součástí tvojí práce bude i komunikace mezi pobočkami BEKO Engineering.


Co požadujeme? 

- studenta či studentku v oboru managementu
- AJ na pokročilé úrovni, NJ výhodou
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Místo výkonu práce?
Bratislava

Termín nástupu do práce? 
ASAP

Firemní benefity? 

- možnost kariérního růstu
- různorodá pracovní náplň
- speciální kurzy a školení pro osobností i pracovní růst zaměstnance
- flexibilní pracovní doba dle tvých časových možností
- individuální finanční ohodnocení
- jazykové kurzy -Angličtina, Němčina
- teambuildingy


Back to Category

Date

7. srpen 2019

Categories

Juniorské pozice

Jak vypadá pohovor


Místo pohovoru

Pohovor můžete absolvovat na jakékoliv BEKO pobočce (Liberec, Praha, Brno, Plzeň, Žilina, Trenčín, Bratislava nebo Mladá Boleslav) a to dle místa výkonu zaměstnání.

Obsah pohovoru

Připravte se, že pohovor bude trvat přibližně 1 hodinu v přátelském duchu, kdy budeme chtít poznat nejen Vaše schopnosti profesní, ale také Vás jako osobu. Na pohovoru je většinou přítomen vedoucí technický pracovník a vedoucí pracovník dané pobočky.

Příprava na pohovor

Na pohovor nepotřebujete s sebou mít žádné pomůcky ani vybavení.  Rádi však uvidíme prezentace projektů, na kterých jste pracoval/a nebo diplomovou práci. Při pohovoru se zaměřujeme na Vaši technickou i osobnostní stránku.

Technická   část pohovoru

Budeme se chtít více dozvědět a "otestovat" Vaše technické a logické myšlení jednoduchými příklady z oboru i mimo něj.  Pokud již máte za sebou konstruktérskou praxi, požádáme Vás o vytvoření jednoduchého 3D modelu v daném softwaru.

Osobnostní část pohovoru

Chtěli bychom o Vás vědět trochu více, než máte napsáno v CV. Rádi se dozvíme něco o Vašich zájmech, postoji k danému zaměstnání a i o tom, jak si představujete budoucí spolupráci.

Naše očekávání

Chceme, aby náš tým byl kompaktní a všichni spolu bezproblémově pracovali, komunikovali a řešili svá zadání na daném úkolu.


Žádost o zaměstnání


Pokud se chcete ucházet o zaměstnání, prosím vyplňte žádost o zaměstnání. Pokud máte více otázek ohledně pohovoru, kontaktujte nás.

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.