Kariéra

U nás se budeš muset pořád učit a zdokonalovat, ale také dostaneš možnost pracovat na ojedinělých projektech pro významné zákazníky v ČR i po celém světě
Telefony Tester

Tester mobilních telefonů

Náplň práce:

  • Tvorba testovacích scénářů a testovacího plánu
  • Řešení incidentů a požadavků (analýza, lokalizace, reprodukce, dokumentace)
  • Testování nových řešení změn a UAT (proaktivní přístup)
  • Komunikace s uživatelem za využití B2C kanálů mobilní aplikace (analýza review na App store, příprava odpovědí)
  • Spolupráce s vývojovými týmy aplikace (analytické aktivity, testovací aktivity, dokumentace)

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost Aj slovem i písmem
  • Znalost mobilních technologií (platformy Android i iOS)
  • Doložitelné zkušenosti s testováním mobilních aplikací vč. chování backendů na technologické i uživatelské úrovni, a to na úrovni provádění i designu testů (testovací scénáře, plán testů)
  • Znalost systému JIRA
  • Znalost v oblasti metodiky a agilního vývoje
  • Znalost incident managementu a change managementu
  • dvouletou zkušenost na obdobné pozici
  • Rychlá adaptace na nové prostředí
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativnost, flexibilita

 Nabízíme:

  • Práci pro renomované zákazníky
  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Bonusy v závislosti na výkonu
  • Možnost služebního ubytování
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Firemní teambuildingy
  • Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování
  • Místo výkonu práce Kosmonosy

Back to Category

Date

26. červenec 2019

Categories

Seniorské pozice

Jak vypadá pohovor

Místo pohovoru

Pohovor můžete absolvovat na jakékoliv BEKO pobočce (Liberec, Praha, Brno, Plzeň, Žilina, Trenčín, Bratislava nebo Mladá Boleslav) a to dle místa výkonu zaměstnání.

Obsah pohovoru

Připravte se, že pohovor bude trvat přibližně 1 hodinu v přátelském duchu, kdy budeme chtít poznat nejen Vaše schopnosti profesní, ale také Vás jako osobu. Na pohovoru je většinou přítomen vedoucí technický pracovník a vedoucí pracovník dané pobočky.

Příprava na pohovor

Na pohovor nepotřebujete s sebou mít žádné pomůcky ani vybavení.  Rádi však uvidíme prezentace projektů, na kterých jste pracoval/a nebo diplomovou práci. Při pohovoru se zaměřujeme na Vaši technickou i osobnostní stránku.

Technická   část pohovoru

Budeme se chtít více dozvědět a "otestovat" Vaše technické a logické myšlení jednoduchými příklady z oboru i mimo něj.  Pokud již máte za sebou konstruktérskou praxi, požádáme Vás o vytvoření jednoduchého 3D modelu v daném softwaru.

Osobnostní část pohovoru

Chtěli bychom o Vás vědět trochu více, než máte napsáno v CV. Rádi se dozvíme něco o Vašich zájmech, postoji k danému zaměstnání a i o tom, jak si představujete budoucí spolupráci.

Naše očekávání

Chceme, aby náš tým byl kompaktní a všichni spolu bezproblémově pracovali, komunikovali a řešili svá zadání na daném úkolu.

Žádost o zaměstnání

Pokud se chcete ucházet o zaměstnání, prosím vyplňte žádost o zaměstnání. Pokud máte více otázek ohledně pohovoru, kontaktujte nás.

Poslední novinky

Připojte se k nám!

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.