Kariéra

U nás se budeš muset pořád učit a zdokonalovat, ale také dostaneš možnost pracovat na ojedinělých projektech pro významné zákazníky v ČR i po celém světě
Aplikační Inženýr PLM

Aplikační Inženýr PLM

Aplikační Inženýr PLM (Product Lifecycle Management)

Zajímáte se o CAD systémy (CATIA V5/CATIA V6) a systémy pro podporu životního cyklu průmyslových produktů (PLM)? Pak přijďte pracovat k nám do BEKA.

 

Co budete na pozici aplikační inženýr dělat?

V prvnířadě se detailně seznámíte se všemi funkcemi systému 3DExperience (ENOVIA / CATIA V6) a CATIA V5 společnosti Dessault Systemes

V rámci zákaznické podpory budete pomáhat při implementaci PLM, konzultovat technické problémy a vyhledávat nejvhodnějšířešení pro daný segment trhu/daného zákazníka.

Vaším stěžejním zaměřením v rámci PLM bude implementace a podpora změnového řízení - Change Management. Co to znamená? Detailně se seznámíte s potřebami daného zákazníka, s jeho požadavky, obchodními a vývojovými scénáři, abyste mu pomohli najít optimálnířešení změnového řízení a zároveň ho seznámili se všemi potřebnými nástroji 3DExperience při podpoře životního cyklu jeho produktu.

 

Co byste měli znát/umět?

- základní znalosti CATIA V5

- povědomí o technické dokumentaci/kusovnících a PLM systémech

- anglický jazyk úroveň B1

- řidičský průkaz skupiny B

 

 

 

 


Back to Category

Date

20. květen 2019

Categories

Juniorské pozice

Jak vypadá pohovor


Místo pohovoru

Pohovor můžete absolvovat na jakékoliv BEKO pobočce (Liberec, Praha, Brno, Plzeň, Žilina) a to dle místa výkonu zaměstnání.


Obsah pohovoru

Připravte se, že pohovor bude trvat přibližně 1 hodinu v přátelském duchu, kdy budeme chtít poznat nejen Vaše schopnosti profesní, ale také Vás jako osobu. Na pohovoru je většinou přítomen vedoucí technický pracovník a vedoucí pracovník dané pobočky.

Příprava na pohovor

Na pohovor nepotřebujete s sebou mít žádné pomůcky ani vybavení.  Rádi však uvidíme prezentace projektů, na kterých jste pracoval/a nebo diplomovou práci. Při pohovoru se zaměřujeme na Vaši technickou i osobnostní stránku.

Technickáčást pohovoru

Budeme se chtít více dozvědět a "otestovat" Vaše technické a logické myšlení jednoduchými příklady z oboru i mimo něj.  Pokud již máte za sebou konstruktérskou praxi, požádáme Vás o vytvoření jednoduchého 3D modelu v daném softwaru.

Osobnostníčást pohovoru

Chtěli bychom o Vás vědět trochu více, než máte napsáno v CV. Rádi se dozvíme něco o Vašich zájmech, postoji k danému zaměstnání a i o tom, jak si představujete budoucí spolupráci.

Naše očekávání

Chceme, aby náš tým byl kompaktní a všichni spolu bezproblémově pracovali, komunikovali a řešili svá zadání na daném úkolu.


Žádost o zaměstnání


Pokud se chcete ucházet o zaměstnání, prosím vyplňte žádost o zaměstnání. Pokud máte více otázek ohledně pohovoru, kontaktujte nás.

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.