Mechanik / Technik v Automobilovém Průmyslu

Do našich týmů po celé ČR hledáme nadšené Mechaniky/ Techniky, kteří se zajímají o automobilový průmysl. Zapomeňte na nudné a nesmyslné projekty, v BEKO Engineering děláme jenom to, co našim klientům opravdu pomůže, a všichni naši specialisté dobře vědí, co dělají. Občas ale nevědí, kde jim hlava stojí – a proto potřebujeme tebe!
Image

Co přesně tě čeká?

Budeš se podílet na projektech v rámci technického vývoje přímo ve Škoda Auto, kde ti dají možnost přičichnout k modelům, které se již vyrábějí, ale také k těm, které si ještě drží pod pokličkou. Proto pokud tě láká různorodá práce na tom nejvyšším levelu českého a německého automobilového průmyslu s vyšperkovaným vozy tak je toto práce přesně pro tebe.

Co bude náplní tvé práce?

Hlavní náplní tvého pracovní dne bude příprava vozů a podkladů na zkoušky v rámci technického vývoje ve Škoda Auto Mladá Boleslav.

Následně budeš zpracovávat odhady na počty zkušebních vozů, specifikovat výbavy ve vozech pro konkrétní zkoušky, koordinovat harmonogramy zkušebních vozů a připravovat podklady pro vedení oddělení.

Svěříme ti také komunikace v rámci technického vývoje i koncernu VW, jednání s vedením projektu, stavbou prototypů a ostatními odbornými útvary.

Co by měl Mechanik - Technik umět? 

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
- být flexibilní a mít aktivní přístup k práci
- zkušenosti z automobilového průmyslu vítány
- práce na PC ( WORD, EXCEL, POWERPOINT)
- ŘP. B
- rád výzvy a cestování pro něj není překážkou, ale naopak výhodou
Místo výkonu práce?
Mladá Boleslav

Mzda?
25.000,- až 35.000,-

Termín nástupu do práce? 
1.1.2020

Firemní benefity? 

- možnost cestování do zahraničí
- speciální kurzy a školení pro osobnostní i pracovní růst zaměstnance
- flexibilní pracovní doba
- stravenkový paušál
- flexipasy
- jazykové kurzy - Angličtina, Němčina
- teambuildingy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Žádost o zaměstnání na pozici Mechanik-Technik

Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Souhlasem s registrací k odběru novinek vyjadřuji souhlas, že BEKO Engineering spol. s r.o. může používat údaje, které poskytnete v tomto formuláři také k výhradně vlastní marketingové komunikaci s Vámi. Marketingová komunikace představuje informování o našich nových produktech a službách, novinkách a událostech v naší společnosti, nabídkách na naše produkty a služby a pozvánky na naše webináře a další pořádané akce.