Kariéra - Elektronika / Elektrotechnika

U nás se budeš muset pořád učit a zdokonalovat, ale také dostaneš možnost pracovat na ojedinělých projektech pro významné zákazníky v ČR i po celém světě

Elektronik / Elektrotechnik

01

Náplň práce:

  • Podílení se na vývoji v automobilovém průmyslu
  • Vedení části projektu
  • Odpovědnost za svou činnost a úkoly
  • Nákup hardware
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Testování
  • Tvorba prototipů i částí sériové výroby
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
Požadujeme:
  • úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • technické a logické myšlení
  • zájem o v automobilový, letecký, strojírenský průmysl
  • ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
  • flexibilitu

Nabízíme Vám:

  • práci pro renomované zákazníky
  • možnost práce v zahraničí
  • individuální finanční ohodnocení
  • odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní bonusy
  • pobočky: Liberec / Praha / Brno / Plzeň

Tester v automotive

02

  • Testování entertainmentu vozu / světlometů / asistenčních systémů,...
  • Kontrola a sledování termínů s plánem

  • Správa a kontrola databázových systémů
  • Korekce technických popisů
  • Kontrola návodů a 2D dokumentace
  • Plánování zkoušek a měření
  • Sledování analýz konkurence

Požadujeme:

  • ŠŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost NJ nebo AJ
  • zkušenost s elektro nebo elektromotory vítány

Manager testování elektrických komponent

03

  • Zajišťování zkoušek svazků elektrické instalace
  • Management správy klimakomor a zkoušek vozů
  • Testování a příprava, plánování testů a jejich vyhodnocení
  • Odhalování chyb a návrhy jejich řešení
  • Výroba mechatronických zařízení pro testování
  • Logistika vzorků a zkouškových dílů
  • Odpovědnost za dodržování plánů a temínů zkoušek
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Implementace změn

Požadujeme:

  • Úplné střední vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Technické a logické myšlení
  • Zkušenosti s vývojem elektrických / elektronických komponent
  • Zkušenosti s testováním v automobilovém průmyslu
  • Zájem o nové technologie
  • Smysl pro organizace a komunikační dovednosti
  • Ochotu učit se novým věcem a stále na sobě pracovat
  • Flexibilitu
  • Vyhláška 50 paragraf 6

  • Práci pro renomované zákazníky
  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní bonusy
  • Pobočky: Liberec / Praha / Brno / Plzeń

Žádost o zaměstnání na Elektronickou / Elektrotechnickou pozici

Žádám o zařazení do výběrové řízení na níže uvedenou pozici

Zaujalo Vás?Kontaktujte nás!

Poslední novinky

Připojte se k nám

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.