Kariéra

Chcete vstoupit do světa moderních technologií, vzdělávání, kariérního růstu, přímé firemní komunikace a neformálních vztahů? Je pro Vás důležité pracovat pro společnost, která si váží zaměstnanců stejně jako zákazníků? Myslíte si, stejně jako my, že je důležité snažit se být stále lepší a přitom to nevnímat jako povinnost, ale jako životní styl? 
Tak to jste na správném místě!
Image
Image


VOLNÉ POZICE

Konstruktér
ELEKTROTECHNIK
Konstruktér
SYSTÉM TESTER
Konstruktér
SW/HW VÝVOJÁŘ
Konstruktér
CAD ENGINEER
Konstruktér
HW VÝVOJÁŘ
Konstruktér
VÝVOJÁŘ APLIKACÍ
Konstruktér
PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ
Konstruktér
TECHNIK
java lead developer
JAVA LEAD
DEVELOPER
 
Full stack JAVA developer
FULL STACK JAVA DEVELOPER
Akustik
AKUSTIK
Image


Proč by jste měli pracovat právě u nás?

25 LET ZKUŠENOSTÍ

Chlubíme se více jak 25ti lety zkušeností, kdy naší největší snahou je neustále se posouvat kupředu a přicházet s novými a odvážnými zákaznickými řešeními.

VZDĚLÁVÁME ZAMĚSTNANCE

Nám na našich zaměstnancích opravdu záleží a proto se neustále snažíme o jejich duševní i profesní rozvoj. Nabízíme mnoho druhů školení, které

PODPORUJEME RODINNÝ ŽIVOT

Nejen prací živ je člověk, a proto nám záleží na tom, aby naši lidé dosahovali rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA

Začínali jsme jako malá rodinná firma. Dnes, i přesto, že už nás je pár stovek, si stále udržujeme přátelskou a rodinnou atmosféru, jakož i otevřenou komunikaci.

NABÍZÍME KARIÉRNÍ RŮST

Uvědomujeme si, že práce s talenty je důležitá, a proto dbáme na to, aby se každý mohl svoji kariéru vybrat sám. Proto má u nás každý stejnou šanci.

TÁHNEME ZA JEDEN PROVAZ

Týmový duch se nese všemi kancelářemi. Všichni se snažíme si v případě potřeby podat pomocnou ruku a to platí dvojnásob při nástupu nových kolegů, aby jejich zapracování proběhlo co nejlépe.

TECHNOLOGICKÝ LÍDR

Naší misí je přinášet to nejlepší řešení pro naše klienty. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme vždy individuálně a nasloucháme všem jeho přáním a požadavkům.

MODERNÍ KANCELÁŘE

Moderní pracovní prostředí je věc, na které si zakládáme. Uvědomujeme si totiž, že záleží i na tom, jak se v práci cítíte.


Výběrový proces

Žádost

Zaujala Vás některá z našich pozic nebo by jste chtěli pracovat přímo u nás? Tak do toho, pošlete nám svůj životopis!

Žádost

Komu se ozveme?

Pokud Váš profil vyhovuje požadavkům na danou pozici, určitě se s Vámi spojíme. Všechny ostatní životopisy zařazujeme do naší databáze a v případě otevření vhodné pozice Vás kontaktujeme.

Příprava na pohovor

Na pohovor nepotřebujete žádné pomůcky ani vybavení. Rádi však uvidíme prezentace projektů, na kterých jste pracoval/a nebo diplomovou práci. Při pohovoru se zaměřujeme na Vaši technickou i osobnostní stránku.

Příprava na pohovor

Technická část pohovoru

Budeme se chtít více dozvědět a "otestovat" Vaše technické a logické myšlení jednoduchými příklady z oboru i mimo něj.  Pokud již máte za sebou konstruktérskou praxi, požádáme Vás o vytvoření jednoduchého 3D modelu v daném softwaru.

Osobnostní část pohovoru

Chtěli bychom o Vás vědět trochu více, než máte napsáno v CV. Rádi se dozvíme něco o Vašich zájmech, postoji k danému zaměstnání a i o tom, jak si představujete budoucí spolupráci.

Osobnostní část pohovoru

Naše očekávání

Chceme, aby náš tým byl kompaktní a všichni spolu bezproblémově pracovali, komunikovali a řešili svá zadání na daném úkolu.
Image


Naše inzeráty jsou zveřejněny také na stránkách Jooble se kterými spolupracujeme.
© 2020 BEKO Engineering spol. s r.o. . All Rights Reserved.