Kariéra

Chcete vstoupit do světa moderních technologií, vzdělávání, kariérního růstu, přímé firemní komunikace a neformálních vztahů? Je pro Vás důležité pracovat pro společnost, která si váží zaměstnanců stejně jako zákazníků? Myslíte si, stejně jako my, že je důležité snažit se být stále lepší a přitom to nevnímat jako povinnost, ale jako životní styl? 
Tak to jste na správném místě!
Image


VOLNÉ POZICE

Konstruktér
ELEKTROTECHNIK
Konstruktér
SYSTÉM TESTER
Konstruktér
SW/HW VÝVOJÁŘ
Konstruktér
CAD ENGINEER


Proč by jste měli pracovat právě u nás?

Chlubíme se více jak 25ti lety zkušeností, kdy naší největší snahou je neustále se posouvat kupředu a přicházet s novými a odvážnými zákaznickými řešeními.

Nám na našich zaměstnancích opravdu záleží a proto se neustále snažíme o jejich duševní i profesní rozvoj. Nabízíme mnoho druhů školení, které

Nejen prací živ je člověk, a proto nám záleží na tom, aby naši lidé dosahovali rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Začínali jsme jako malá rodinná firma. Dnes, i přesto, že už nás je pár stovek, si stále udržujeme přátelskou a rodinnou atmosféru, jakož i otevřenou komunikaci.

Uvědomujeme si, že práce s talenty je důležitá, a proto dbáme na to, aby se každý mohl svoji kariéru vybrat sám. Proto má u nás každý stejnou šanci.

Týmový duch se nese všemi kancelářemi. Všichni se snažíme si v případě potřeby podat pomocnou ruku a to platí dvojnásob při nástupu nových kolegů, aby jejich zapracování proběhlo co nejlépe.

Naší misí je přinášet to nejlepší řešení pro naše klienty. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme vždy individuálně a nasloucháme všem jeho přáním a požadavkům.

Moderní pracovní prostředí je věc, na které si zakládáme. Uvědomujeme si totiž, že záleží i na tom, jak se v práci cítíte.


Výběrový proces

Žádost

Zaujala Vás některá z našich pozic nebo by jste chtěli pracovat přímo u nás? Tak do toho, pošlete nám svůj životopis!

Žádost

Komu se ozveme?

Pokud Váš profil vyhovuje požadavkům na danou pozici, určitě se s Vámi spojíme. Všechny ostatní životopisy zařazujeme do naší databáze a v případě otevření vhodné pozice Vás kontaktujeme.

Příprava na pohovor

Na pohovor nepotřebujete žádné pomůcky ani vybavení. Rádi však uvidíme prezentace projektů, na kterých jste pracoval/a nebo diplomovou práci. Při pohovoru se zaměřujeme na Vaši technickou i osobnostní stránku.

Příprava na pohovor

Technická část pohovoru

Budeme se chtít více dozvědět a "otestovat" Vaše technické a logické myšlení jednoduchými příklady z oboru i mimo něj.  Pokud již máte za sebou konstruktérskou praxi, požádáme Vás o vytvoření jednoduchého 3D modelu v daném softwaru.

Osobnostní část pohovoru

Chtěli bychom o Vás vědět trochu více, než máte napsáno v CV. Rádi se dozvíme něco o Vašich zájmech, postoji k danému zaměstnání a i o tom, jak si představujete budoucí spolupráci.

Osobnostní část pohovoru

Naše očekávání

Chceme, aby náš tým byl kompaktní a všichni spolu bezproblémově pracovali, komunikovali a řešili svá zadání na daném úkolu.
© 2020 BEKO Engineering spol. s r.o. . All Rights Reserved.