BEKO Engineering

BEKO engineering

PLM řešení

Správa životního cyklu výrobku (PLM) je kritická oblast pro většinu současných společností. Zavedením efektivní správy dat se zkrátí doba nezbytná pro uvedení produktu na trh a eliminací rutinních úkonů se rovněž zvýší průměrná ziskovost.

Engineering

Naše know-how v Engineeringu se opírá o mnohaleté zkušenosti našich inženýrů a technických týmů lokalizovaných po celé střední Evropě. Pro naše zákazníky jsme kompetentním partnerem a průvodcem ve složitém procesu Engineeringu.

Vzdělávání

Součástí naší mise je pomoci našim zákazníkům vzdělávat své technické pracovníky a udržovat tak jejich náskok před konkurencí.

BENET Automotive

BENET Automotive s.r.o.

"Díky řešení od BEKO Engineering se nám podařilo zrychlit proces vývoje a výroby kompozitových dílů spolu se zvýšením kvality výroby."

Zbyněk Válek, finanční ředitel

KARIÉRA

Do našich týmů po celé ČR hledáme nadšené kolegy, kteří se zajímají o automobilový průmysl, mají chuť pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi a cestování pro ně není překážkou, ale naopak výhodou. 
Jsi to ty? 

Kariéra
E-city

Elektromobil E-CITY


V květnu jsme přestavili na BEKO Fóru 2019 nový prototyp elektro vozítka, které sklidilo obrovský ohlas. Proto je nyní načase ho představit také  veřejnosti.
Tímto modelem chceme oslovit hlavně ekologicky založené zákazníky, kteří ocení jeho přínos životnímu prostředí. Jedná se o zcela netradiční vůz, který výrazně posouvá měřítka v oblasti technologií, bezpečnosti a designu.  Vozítko jsme připravili také ve verzi pro mladé od 15ti let.
© 2019 BEKO Engineering spol. s r.o. . All Rights Reserved.