Blank

Naše technické znalosti dovedou Vaše inovativní myšlenky k řešení


Zaměřujeme své dovednosti a know-how na rozšiřování našich znalostí v oblasti inženýrství, projektového řízení a informačních technologií na rychle rostoucím trhu s CLEAN technologiemi.

Blank

3D otevírá dveře světu, který si představujete


S know-how více než sta inženýrů a techniků je Vám BEKO k dispozici pro spolupráci v oblastech vývoje, koncepční konstrukce, detailního zpracování i tvorby výrobní dokumentace

Blank

PLM spojuje virtuální svět s reálným

PLM na jednotné platformě 3DExperience od společnosti Dassault Systemes
spojuje nástroje systémů CATIA, ENOVIA, DELMIA a přináší nové
možnosti spolupráce při návrhu, vývoji a výrobě výrobků

Průmyslový design

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating Star BlankRating Star Blank
 

Design výrobku často rozhoduje o jeho úspěchu či neúspěchu na trhu. Dnešní zákazník se více než kdy předtím, při koupi produktu, rozhoduje podle toho, zda se mu produkt líbí, než podle technických parametrů. O úspěchu nebo neúspěchu u spotřebitelů zkrátka rozhodují emoce spojené s designem a všichni výrobci nábytku, elektroniky nebo automobilů jsou si toho vědomi.

Kreativní designéři většinou disponují řadou zajímavých nápadů, které chtějí do designu výrobku promítnout co nejvěrněji. Proto potřebují účinný a jednoduchý nástroj, který jim umožní unikátní design přenést od prvotního náčrtku, přes všechny vývojové fáze až k finálnímu výrobku, přičemž je možné kontrolovat jak estetickou, tak funčkní stránku výrobku. Tímto nástrojem je  CAD software CATIA.

 


Software CATIA poskytuje designérům možnost vytvářet unikátní design snadno a rychle. Nabízí všechny potřebné nástroje pro průmyslový design a disponuje také dostatečným výkonem pro pokročilé modelování složitých ploch „Class-A“, kde jsou nejvyššími požadavky na optickou kvalitu výstupu.

CATIA je nejoblíbenějším nástrojem kreativních designérů již od roku 1981, kdy hlavní doménou byl letecký průmysl. Od 90. let se stále více prosazuje na poli automobilového průmyslu a nyní již sw CATIA najdete ve výbavě každé moderní firmy, která řeší design svých výrobků. Od roku 2014 byl navíc sw CATIA vybaven novou inovativní platformou 3DExperience, která umožnuje zapojit do procesu vývoje výrobku všechny klíčové osoby ve společnosti, od projektových manažerů, přes konstruktéry, pracovníky marketingu až po obchodníky. CATIA na této nové unikátní platformě 3DExperience tak nepřímo vtahuje do vývoje výrobku i samotné zákazníky a ti tak mají možnost podílet se na celém životním cyklu daného produktu.


Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.