CAD Publisher

CAD Publisher sleduje příchozí CAD soubory. Když dorazí nový soubor, CAD Publisher jej automaticky detekuje, zpracuje a publikuje podle vámi nastavených pravidel.

CAD Publisher - automatické zpracování CAD dat

Automatické zpracování CAD dat

CAD Publisher běží na pozadí jako součást řešení Actify Enterprise Visualization. Dělá těžkou práci v pracovním postupu zpracování CAD, takže vaši inženýři se mohou věnovat své produktivní činnosti. Pomocí CAD Publisheru tak můžete automaticky převádět CAD dat ze všech běžných formátů do neutrálních formátů, generovat náhledy nebo získávat jejich meta data.

Intuitivní nastavení procesu

 

CAD Publisher je webové řešení, které využívá jednoduché rozhraní Drag&Drop k definování podmínek, akcí a požadovaných výsledků zcela bez použití kódu. Jakékoliv zpracování dat pak běží na serveru a neovlivňuje HW výkon žádného uživatele.

CAD Publisher proces
CAD Publisher - zpracování

Zpracování správných souborů

 
CAD Publisher je kompatibilní se všemi hlavními 2D a 3D CAD formáty a lze jej dokonce nastavit na vytváření miniatur a metadat. Schopnost převést všechny příchozí soubory do jediného neutrálního formátu zachovává přesnost a působí proti náchylnosti k chybám a problémům s kvalitou.

Distribuce dat na správné místo

 

Nastavíte pravidla distribuce a publikování a CAD Publisher odešle čerstvě zpracované soubory CAD do jejich správného místa určení

CAD Publisher - Distribuce
CAD Publisher - zpracování bez čekání

Zpracování bez čekání

 
CAD Publisher běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže už nikdy nebudete muset zdržovat pracovní stanici inženýra pro zpracování CAD souborů. Systém nepřetržitě monitoruje příchozí soubory a zpracovává je při jejich přijetí, čímž eliminuje prodlevy pro všechny, kdo čekají na výsledek.

Klíčové funkce

Řízení geometrie

Převod všech hlavních 2D a 3D CAD formátů (CATIA, NX, Creo, SolidWorks, Inventor, AutoCad, JT, STEP, Iges,...) do neutrálních formátů s různými možnostmi nastavení: 3D PDF, HSF, PRC, JT, ACIS, IGES, Parasolid, STEP (AP 203, AP 214, AP 242), STL, U3D, and VRML

Extrahování PMI informací

Extrahování informací o výrobě výrobku (PMI) z CAD dat

Generování 2D náhledů na CAD data

včetně ovládání barvy pozadí, úhel kamery, rozlišení obrazu, režim osvětlení a režim vykreslování

Zpracování dat na pozadí

Konvertovaná data se zpracovávají a zpřístupňují na pozadí, čímž se zlepšuje se produktivita týmu

Žádné školení

Žádný požadavek na školení uživatele znamená jednoduchost používání a bezproblémové přijetí

Bezobslužné zpracování

CAD Publisher běží bezobslužně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zpracovává neomezený počet převodů, sestav dílů a zazipovaných složek.

Budoucnost je celofiremní vizualizace CAD dat

CAD Publisher je součástí řešení Actify Enterprise Visualization. Stejně jako Actify, věříme, že jedním ze způsobů, jak automobilový průmysl překoná dnešní výzvy, je rozšíření interakce CAD na celý podnik, což každému umožní komunikovat, spolupracovat a rozumět CAD datům a informacím jako nikdy předtím. 

Vyplňte formulář a promluvte si s námi, jak může CAD Publisher a Enterprise Visualization pomoci vaší firmě.
Ján Šovčík
Sales Representative & CAD Instructor

sovcik@beko-engineering.cz
+420 702 239 818
podpis_SR_mini.png