BEKOmpetence

BEKO Engineering spol. s r.o. je v souladu se strategií BEKO Engineering & Informatik GmbH & CO KG pobočka zaměřená na IT řešení a inženýrské služby. BEKO Engineering je od svého založení obchodním partnerem s přidanou hodnotou společnosti Dassault Systemes pro prodej a podporu PLM systémů CATIA, ENOVIA, DELMIA. S řadou odborných příspěvků patří mezi aktuálně diskutovaná témata Industry 4.0 a Clean-Tech.
blank.png

BEKOmpetences

Služby a řešení BEKO Engineering jsou poskytovány divizí BEKO Engineering pro podporu Vašich projektů a BEKO PLM pro zvýšení efektivity Vašich procesů. Vše v synergii s BEKO Academy.

BEKO tým

BEKO poskytuje svá řešení a služby v synergii mezi divizemi Engineering, PLM a Academy. Využívá tak jejich expertní zkušenosti a zákaznickou síť, která je vytvářená více jak 90 techniky poskytujícími své znalosti pro zákazníky v automobilovém, leteckém, energo a off shore průmyslu

Clean Tech

V Evropských podmínkách můžeme využívat obnovitelné zdroje jako voda, vítr, slunce a biomasa. Mezi obnovitelné zdroje se také řadí geotermální energie, energie přílivu nebo vlnobití, bioplyn, energie vzduchu a půdy.

Naše společnost se věnuje vývoji a výzkumu pro stavby, využívající obnovitelné přírodní zdroje. Především se specializujeme na elektrárny - vodní, větrné a solární. 

Zaostřili jsme své dovednosti a schopnosti, tak abychom rozšířili know–how z oblastí strojírenství, projektového managementu a informačních technologií v oblasti rychle rostoucího trhu clean-tech.

Bg Na
Industrie40

Industry 4.0

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. rozumí pojmu Industy 4.0 a vnímá příchod této nové průmyslové etapy jako nevyhnutelný. Inspirovaná zkušenostmi v zahraničí je naše společnost svými produkty, službami a týmem špičkových odborníků schopná pomoci zákazníkům při změně interních procesů, technologií, ale i myšlení zaměstnanců a zajistit tak konkurenční výhodu  implementací principů Industry 4.0.

Přečtěte si také

Naše nejnovější články z oblasti produktů a služeb souvisejících se systémy CATIA, ENOVIA, DELMIA a platformou 3DExperience.
Design

Průmyslový design

Design výrobku často rozhoduje o jeho úspěchu či neúspěchu na trhu. Dnešní zákazník se více než...

Plast2

CATIA pro vývoj plastů

CATIA for Plastic Part Design přináší rychlé a funkční modelování pro dosažení bezkonkurenční...

Plast2

CATIA Rendering, Creative Design

CATIA for Plastic Part Design přináší rychlé a funkční modelování pro dosažení bezkonkurenční...

Implem

ENOVIA pro spolupráci

Komplexní podnikové řešení správy technické i netechnické dokumentace, výrobkových struktur,...

Mkp

CATIA V5 pro analýzu

Součástí technické přípravy výroby je i Metoda konečných prvků (dále jen MKP). MKP pomáhá při...

Prjmt

Projektové řízení

Úspěšné plnění podnikatelských cílů si žádá kvalitně řízené firemní procesy, které se podílí na...

EMM2

DELMIA pro obrábění

Společnost Dassault Systèmes je průkopníkem na trhu v 3D softwaru od r. 1981. Jako světový lídr si...

Composit

CATIA pro kompozity

Vývoj kompozitových dílů pomocí systému CATIA jako procesně orientované řešení. Nezaměřuje se...

Zaujalo Vás?

Zaujaly Vás naše služby a produkty? Vyžádejte si nabídku.

Poslední novinky

Připojte se k nám

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.