BEKOmpetence

BEKO Engineering spol. s r.o. je v souladu se strategií BEKO Engineering & Informatik GmbH & CO KG pobočka zaměřená na IT řešení a inženýrské služby. BEKO Engineering je od svého založení obchodním partnerem s přidanou hodnotou společnosti Dassault Systemes pro prodej a podporu PLM systémů CATIA, ENOVIA, DELMIA. S řadou odborných příspěvků patří mezi aktuálně diskutovaná témata Industry 4.0 a Clean-Tech.

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

BEKOmpetences

Služby a řešení BEKO Engineering jsou poskytovány divizí BEKO Engineering pro podporu Vašich projektů a BEKO PLM pro zvýšení efektivity Vašich procesů. Vše v synergii s BEKO Academy.

BEKO tým

BEKO poskytuje svá řešení a služby v synergii mezi divizemi Engineering, PLM a Academy. Využívá tak jejich expertní zkušenosti a zákaznickou síť, která je vytvářená více jak 90 techniky poskytujícími své znalosti pro zákazníky v automobilovém, leteckém, energo a off shore průmyslu

Clean Tech

V Evropských podmínkách můžeme využívat obnovitelné zdroje jako voda, vítr, slunce a biomasa. Mezi obnovitelné zdroje se také řadí geotermální energie, energie přílivu nebo vlnobití, bioplyn, energie vzduchu a půdy.

Naše společnost se věnuje vývoji a výzkumu pro stavby, využívající obnovitelné přírodní zdroje. Především se specializujeme na elektrárny - vodní, větrné a solární. 

Zaostřili jsme své dovednosti a schopnosti, tak abychom rozšířili know–how z oblastí strojírenství, projektového managementu a informačních technologií v oblasti rychle rostoucího trhu clean-tech.

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==
data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Industry 4.0

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. rozumí pojmu Industy 4.0 a vnímá příchod této nové průmyslové etapy jako nevyhnutelný. Inspirovaná zkušenostmi v zahraničí je naše společnost svými produkty, službami a týmem špičkových odborníků schopná pomoci zákazníkům při změně interních procesů, technologií, ale i myšlení zaměstnanců a zajistit tak konkurenční výhodu  implementací principů Industry 4.0.

E-CITY

Dne 23.5.2019 jsme přestavili na BEKO Fóru 2019 nový prototyp elektro vozítka E-CITY, které sklidilo obrovský ohlas. Proto je nyní načase ho představit také veřejnosti. Tímto modelem chceme oslovit hlavně ekologicky založené zákazníky, kteří ocení jeho přínos životnímu prostředí. Jedná se o zcela netradiční vůz, který výrazně posouvá měřítka v oblasti technologií, bezpečnosti a designu. Vozítko jsme připravili také ve verzi pro mladé od 15ti let.

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.