BEKO & Dassault Systemes

Přidaná hodnota společnosti BEKO při dodávce Dassault Systemes PLM produktů značek CATIA, DELMIA, ENOVIA, 3DVIA a dalších spočívá v celkem jednoduchém principu – tento PLM software denně používáme

BEKO Engineering

Poskytuje komplexní průmyslová řešení a služby se zaměřením na nejmodernější technologie a sdílení know-how. Znalosti a zkušenosti BEKO zaměstnance jsou nejdůležitějším kapitálem společnosti.

Dassault Systemes

3DExperience společnost, která poskytuje obchodním partnerům a lidem virtuální svět pro ztvárnění představy inovativního a udržitelného rozvoje.
www.3ds.com

Solution partner

BEKO Engineering je akreditovaným partnerem společnosti Dassault Systemes pro prodej a podporu PLM systémů

Edukační partner

BEKO Engineering je certifikovaným edukačním partnerem a strategickým distributorem oficiálních edukačních materiálů a vzdělávacích programů společnosti Dassault Systemes

Certifikační centrum

BEKO Engineering je autorizované certifikační cetrum společnosti Dassault Systemes


JM

BEKO Engineering je od svého založení spolehlivým partnerem pro distribuci a podporu produktů a řešení společnosti Dassault Systemes.

Jela Macejková Dassault Systemes, Senior Partner Success Manager

Lokace

BEKO Engineering podporuje produkty a řešení společnosti Dassault Systemes pro zákazníky v České Republice ze všech 4 lokací. Liberec, Praha, Brno, Žilina. Nabízíme tak časově dostupnou lokální podporu pro zákazníky z jakéhokoliv regionu.

Zákazníci

BEKO Engineering podporuje řešení Dassault Systemes pro více jak 100 zákazníků po celé ČR. Patří mezi ně množství dodavatelů do automobilového průmyslu a z jiných oborů můžeme uvést výrobce kolejových vozidel STADLER Praha s.r.o. a výrobce letecké techniky AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Uživatelé

BEKO Engineering podporuje stovky konstruktérů a technických pracovníků v jejich činnosti. Od dodání potřebných nástrojů, po školení a trvalou technickou podporu.


MV Testim2

Jsme tým propojený ze všech BEKO poboček, který se skladá z několika skupin odborníků od marketingu, podpory prodeje, obchodu, technického týmu a operativy. Jsem rád, že mohu spolupracovat s týmem, který patří v regionu Eurocentral k nejúspěšnějším.

Martin Volf BEKO Engineering, prokurista společnosti

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.