BEKO & Dassault Systemes

Přidaná hodnota společnosti BEKO při dodávce Dassault Systemes PLM produktů značek CATIA, DELMIA, ENOVIA, 3DVIA a dalších spočívá v celkem jednoduchém principu – tento PLM software denně používáme

BEKO Engineering

Poskytuje komplexní průmyslovářešení a služby se zaměřením na nejmodernější technologie a sdílení know-how. Znalosti a zkušenosti BEKO zaměstnance jsou nejdůležitějším kapitálem společnosti.

Dassault Systemes

3DExperience společnost, která poskytuje obchodním partnerům a lidem virtuální svět pro ztvárnění představy inovativního a udržitelného rozvoje.
www.3ds.com

Solution partner

BEKO Engineering je akreditovaným partnerem společnosti Dassault Systemes pro prodej a podporu PLM systémů

Edukační partner

BEKO Engineering je certifikovaným edukačním partnerem a strategickým distributorem oficiálních edukačních materiálů a vzdělávacích programů společnosti Dassault Systemes

Certifikační centrum

BEKO Engineering je autorizované certifikační cetrum společnosti Dassault Systemes


JM

BEKO Engineering je od svého založení spolehlivým partnerem pro distribuci a podporu produktů a řešení společnosti Dassault Systemes.

Jela MacejkováDassault Systemes, Senior Partner Success Manager

Lokace

BEKO Engineering podporuje produkty a řešení společnosti Dassault Systemes pro zákazníky v České Republice ze všech 4 lokací. Liberec, Praha, Brno, Žilina. Nabízíme tak časově dostupnou lokální podporu pro zákazníky z jakéhokoliv regionu.

Zákazníci

BEKO Engineering podporuje řešení Dassault Systemes pro více jak 100 zákazníků po celéČR. Patří mezi ně množství dodavatelů do automobilového průmyslu a z jiných oborů můžeme uvést výrobce kolejových vozidel STADLER Praha s.r.o. a výrobce letecké techniky AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Uživatelé

BEKO Engineering podporuje stovky konstruktérů a technických pracovníků v jejich činnosti. Od dodání potřebných nástrojů, po školení a trvalou technickou podporu.


Martin Volf

Jsme tým propojený ze všech BEKO poboček, který se skladá z několika skupin odborníků od marketingu, podpory prodeje, obchodu, technického týmu a operativy. Jsem rád, že mohu spolupracovat s týmem, který patří v regionu Eurocentral k nejúspěšnějším.

Martin VolfBEKO Engineering, prokurista společnosti
Aneta Soudková
Aneta SoudkováVedoucí marketingu
Aneta SoudkováVedoucí marketingu
Podporuji BEKO PLM marketingovými aktivitami. Uvědomuji si výzvy, kterým nejen automobilový, ale i strojírenský a letecký průmysl denněčelí. Jsem ráda, že mohu podpořit vznikajícíúžasné projekty, které zrealizované vídám všude kolem sebe
Tomáš Dokoupil
Tomáš DokoupilVedoucí obchodu
Tomáš DokoupilVedoucí obchodu
Každá společnost v oblasti vývoje a nových technologií chce zefektivňovat a rozvíjet své pole působení na trhu. Jelikož je každá firma jiná, je mým úkolem zákazníkovi porozumět a pomoci mu tak, aby zůstal ve své oblasti na špičce
Jiří Kubáček
Jiří KubáčekTechnický vedoucí
Jiří KubáčekTechnický vedoucí
Mám rád výzvy. Ve své práci preferuji preciznost a flexibilitu. Každý dílčíúkol vyžaduje individuálnířešení jak pro zákazníka, tak v interním ekosystému

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.