Engineering

S know-how více než sta inženýrů a techniků je Vám BEKO k dispozici pro spolupráci v oblastech vývoje, koncepční konstrukce, detailního zpracování i tvorby výrobní dokumentace

Interní vývoj

Celý projekt můžete řešit subdodávkou podle Vašeho zadání. Využijte konstrukční kancelář BEKO jako zvětšení nebo nahrazení vlastní kanceláře. Díky systému řízení kvality máte v BEKU kdykoli možnost kontroly stavu Vašeho projektu.

Externí vývoj

Vaše technické projekty zpracujeme u Vás. Naši konstruktéři budou pracovat po celou dobu trvání projektu ve Vaší firmě na základě Vámi dodaných informací, norem a zvyklostí, samostatně, nebo společně v týmu s Vašimi odborníky.

Řízení projektů

Na základě dlouhodobých zkušeností nabízíme zákazníkům možnost spolupráce v oblasti podpory v rámci projektového vedení. Naši odborníci Vás podpoří při realizaci a koordinaci komplexních úloh a zakázek, komunikaci se zákazníkem a převedením jeho představ v optimální řešení.

Jiří Kuták

Naše znalosti standardů a množství zkušeností v oboru Vám zajistí nejvyšší flexibilitu. V rámci zkušeností a potřebného know-how získaného v oblastech vývoje , dokážeme zpracovat vaše zadání od prvních konceptů až po finální řešení. Maximální důraz klademe na efektivitu a technickou dokonalost.

Jiří Kuták vedoucí pobočky BEKO Praha

5 lokací

Naše interní týmy zpracovávají projekty z oblastí předvývoje, vývoje a technické konstrukce na všech čtyřech pobočkách:

Liberec, Praha, Brno, Plzeň a Žilina

Efektivita

Během více než 10-ti leté praxe jsme se naučili týmy efektivně řídit, což nám umožňuje přispívat k dlouhodobé spokojenosti zákazníka. Samozřejmostí je pro nás bezchybné zpracování a technická odbornost odevzdané práce

Subdodavatel

Celý projekt můžete řešit subdodávkou podle Vašeho zadání. Využijte konstrukční kancelář BEKO jako zvětšení nebo nahrazení vlastní kanceláře. Díky systému řízení kvality máte v BEKU kdykoli možnost kontroly stavu Vašeho projektu.

Oblasti působení

Na základě více než 10 leté zkušenosti v oblasti vývoje pro různá průmyslová odvětví dokážeme zákazníkovi pomoci s klíčovými rozhodnutími, abychom urychlili fázi vývoje. Předně vycházíme ze zákazníkových norem, postupů a požadavků a klademe velký důraz na zabezpečení dat. Naším cílem je absolutní spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je neustálý dohled zákazníka, díky přístupu k datům a komunikaci s projektovým vedením.

Přečtěte si také

Naše nejnovější články z oblasti produktů a služeb souvisejících se systémy CATIA, ENOVIA, DELMIA a platformou 3DExperience.
Design

Průmyslový design

Design výrobku často rozhoduje o jeho úspěchu či neúspěchu na trhu. Dnešní zákazník se více než...

Plast2

CATIA pro vývoj plastů

CATIA for Plastic Part Design přináší rychlé a funkční modelování pro dosažení bezkonkurenční...

Plast2

CATIA Rendering, Creative Design

CATIA for Plastic Part Design přináší rychlé a funkční modelování pro dosažení bezkonkurenční...

Implem

ENOVIA pro spolupráci

Komplexní podnikové řešení správy technické i netechnické dokumentace, výrobkových struktur,...

Mkp

CATIA V5 pro analýzu

Součástí technické přípravy výroby je i Metoda konečných prvků (dále jen MKP). MKP pomáhá při...

Prjmt

Projektové řízení

Úspěšné plnění podnikatelských cílů si žádá kvalitně řízené firemní procesy, které se podílí na...

EMM2

DELMIA pro obrábění

Společnost Dassault Systèmes je průkopníkem na trhu v 3D softwaru od r. 1981. Jako světový lídr si...

Composit

CATIA pro kompozity

Vývoj kompozitových dílů pomocí systému CATIA jako procesně orientované řešení. Nezaměřuje se...

Zaujalo Vás?

Zaujaly Vás naše služby a produkty? Vyžádejte si nabídku.

Poslední novinky

Připojte se k nám

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.