Engineering

S know-how více než sta inženýrů a techniků je Vám BEKO k dispozici pro spolupráci v oblastech vývoje, koncepční konstrukce, detailního zpracování i tvorby výrobní dokumentace

Interní vývoj

Celý projekt můžete řešit subdodávkou podle Vašeho zadání. Využijte konstrukční kancelář BEKO jako zvětšení nebo nahrazení vlastní kanceláře. Díky systému řízení kvality máte v BEKU kdykoli možnost kontroly stavu Vašeho projektu.

Externí vývoj

Vaše technické projekty zpracujeme u Vás. Naši konstruktéři budou pracovat po celou dobu trvání projektu ve Vaší firmě na základě Vámi dodaných informací, norem a zvyklostí, samostatně, nebo společně v týmu s Vašimi odborníky.

Řízení projektů

Na základě dlouhodobých zkušeností nabízíme zákazníkům možnost spolupráce v oblasti podpory v rámci projektového vedení. Naši odborníci Vás podpoří při realizaci a koordinaci komplexních úloh a zakázek, komunikaci se zákazníkem a převedením jeho představ v optimální řešení.

Kut

Naše znalosti standardů a množství zkušeností v oboru Vám zajistí nejvyšší flexibilitu. V rámci zkušeností a potřebného know-how získaného v oblastech vývoje , dokážeme zpracovat vaše zadání od prvních konceptů až po finální řešení. Maximální důraz klademe na efektivitu a technickou dokonalost.

Jiří Kuták vedoucí pobočky BEKO Praha

7 lokací

Naše interní týmy zpracovávají projekty z oblastí předvývoje, vývoje a technické konstrukce na všech sedmi pobočkách:

Liberec, Praha, Brno, Plzeň, Trenčín, Žilina a Bratislava.

Efektivita

Během více než 10-ti leté praxe jsme se naučili týmy efektivně řídit, což nám umožňuje přispívat k dlouhodobé spokojenosti zákazníka. Samozřejmostí je pro nás bezchybné zpracování a technická odbornost odevzdané práce.

Subdodavatel

Celý projekt můžete řešit subdodávkou podle Vašeho zadání. Využijte konstrukční kancelář BEKO jako zvětšení nebo nahrazení vlastní kanceláře. Díky systému řízení kvality máte v BEKU kdykoli možnost kontroly stavu Vašeho projektu.

OBLASTI PŮSOBENÍ

Na základě více než 10 leté zkušenosti v oblasti vývoje pro různá průmyslová odvětví dokážeme zákazníkovi pomoci s klíčovými rozhodnutími, abychom urychlili fázi vývoje. Předně vycházíme ze zákazníkových norem, postupů a požadavků a klademe velký důraz na zabezpečení dat. Naším cílem je absolutní spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je neustálý dohled zákazníka, díky přístupu k datům a komunikaci s projektovým vedením.

Poslední novinky

Připojte se k nám!

 

Registrujte se a získávejte informace o novinkách a kampaních v oblasti PLM, zajímavostech o společnosti BEKO a pořádaných setkání.