Webinář: CATIA for Midmarket

Webinář: CATIA for Midmarket

Používáte program CATIA V5 a zajímají Vás novinky, které přináší nejnovější verze platformy 3DEXPERIENCE?
V tom případě je webinář CATIA for Midmarket právě pro Vás!

 

Vážení zákazníci,

zvyšující se komplexita produktů a procesů je současným globálním trendem. Zákazníci a OEM tlačí na cenu a rychlost dodání, a právě v tomto prostředí globální a lokální konkurence je potřeba mít konkurenční výhodu. Odpovědí na výše uvedené okolnosti je právě naše řešení na platformě 3DEXPERIENCE. CATIA Vám umožňuje spolupracovat a inovovat napříč celým týmem v jednotném prostředí. Během pouze 30 min Vám představíme tři konfigurace, které pokrývají všechny potřeby konstruktérů.
Díky CATIA na platformě 3DEXPERIENCE můžete propojovat Vaše idee, 3D data a důležité údaje, které Vám pomohou se správně rozhodovat na základě aktuálních a přesných informací.

Jak se ve webináři dozvíte, tak jsme trochu přizpůsobili téma aktuální situaci, s kterou se potýkají všichni v České republice i v celém světe. V poslední době se na nás obrací spousta zákazníku s dotazy jak vyřešit aktuální situaci nebo žádají o radu jak efektivně může pracovat celý tým na home office. Odpovědí na výše uvedené okolnosti je právě kampaň Connected Engineering.

 

Více informací o možnostech řešení zde: CATIA na platformě 3DEXPERIENCE

 

Shlédnout zdarma záznam z webináře