Platforma 3DEXPERIENCE

Jednotná platforma, která zohledňuje veškeré činnosti ve Vaší firmě. Pomáhá zlepšovat spolupráci, zefektivnit firemní procesy a zrychlit inovace.
Image
3DEXPERIENCE platforma je prostředí pro snadnou spolupráci, které Vám pomůže inovovat zcela novými způsoby. Poskytne Vám jedinečný pohled na firemní procesy a aktivity v reálném čase společně s provázaností na zaměstnance a data v jednotném prostředí. Pomocí 3DEXPERIENCE platformy poskytujeme specifická řešení pro jakýkoliv průmyslový segment. Platforma je využívána také jako obchodní portál, který spojuje poskytovatele služeb a nakupující.
Image

Vyvíjete a vyrábějte zcela novými způsoby

3DEXPERIENCE nabízí nový přístup k inovacím spojením výzkumu a vývoje, strojírenství, výroby, marketingu a dokonce i spotřebitelů do jednoho prostředí. 
Image

Zkraťte dobu uvedení výrobku na trh

Platforma 3DEXPERIENCE umožňuje společnostem vyvíjet a testovat své nápady, produkty a zkušenosti v jediném prostředí ještě před jejich výrobou. Platforma kombinuje aplikace a služby umožňující rozvoj propojených týmů napříč vaší organizací.
Image

Zvyšte Vaši produktivitu práce

Díky platformě můžete implementovat digitální proces, který pokrývá všechny aspekty pro realistickou zkušenost s výrobkem. Je zajištěna úplná transparentnost a přesnost všem zúčastněným stranám, protože data jsou centralizovaná a aktuální.
Image

3DEXPERIENCE on cloud

Cloud je jednoduše základ pro veškerou digitalizaci. Je to pouze o přijmutí. Využijte plnou sílu platformy 3DEXPERIENCE v prostředí Cloud. Tím nejjednodužším způsobem získáte přístup k nejširšímu portfoliu aplikací v jednom uživatelském rozhraní a to bez investic do IT infrastruktury.